kolega

Príspevok v téme: kolega
simplementemaria

ahojte, aj ja sem prispejem s mojou skúsenosťou. Už z názvu témy je jasné, že sa to bude týkať práci, a konkrétne jedného kolegu. ale poďme od začiatku. Pred rokom k nám do kancelárie nastúpil nový kolega, na miesto môjho bývalého kolegu, s ktorým som veľmi dobre vychádzala, a postupne sme sa začali aj kamarátiť, bol to veľmi dobrý kolega, vždy nám dievčatám pomáhal aj v práci, ale aj súkromne. ale stal sa nepohodlným, a tak dostal výpoveď a na jeho miesto zobrali iného kolegu. Ale aby sme moje momentálne rozpoloženie a situáciu, tak vám musím napísať aj niečo o mne, nepatrila somk dievčatám/ženám, ktoré od 15 rokov začali riešiť chlapcov. Asi preto, lebo nikdy som sa necítila pekná a atraktívna pre chlapcov, nevyhládávala som pozornosť od chlapcov, nehovorím, že neboli aj platonické lásky, na strednej spolužiak, a na výške tiež jeden spolužiak a docent :) ale stále to bolo v rovine platonickéj lásky. až prišiel január tohto roka, keď mi v mojej hlavičke docvaklo, že sa mi páči ten nový kolega. a nerozumiem, ako k tomu mohlo dôjsť. Veď to nie je ani môj typ, pamatám si, aká som bola nedočkavá, ale iba zo zvedavosti, kto príde na miesto môjho kamaráta, a ked mi bol predstavení, tak si hovorím, že normálny chlap, žiaden krásavec, lebo priznám sa, ked som nastupila do tejto práce, začínala som na inej pozícii, ako teraz, bola som do svojho prvého nadriadeného zaľubená, ale platonicky, nakoľko bol ženatý a dve detičky doma :) tak vrátme sa späť k tomu môjmu kolegovi. zo začiatku som si od neho odstup držala, vykala som mu, tak každým v kolektíve som si potykala po nejakom čase, tak chalanovi nenavrhnem tykanie hned po týdni ako moji mužský koelgovia, a snazila som sa vytvárať dojem, že u nás v prác je všetko v poraidku, že sme nejaký kolektív. ale postupom času sme sa začali rozprávať o pracovných zaležitosiach, hodil ku mne po informácie, nakoľko kto mu najlepšie povie ako to chodí u nás, ak nie ja, vzhladom na moju pracovné zaradenie. Strašne rýchlo zapadol do nášho kolektívu, čomu sa tešila, lebo bol strašne sympatický a milý. Aj mne ked vedel pomohol, hlavne, nakoľko nešoférujem, a niekedy potrebujem pracovne do mesta, tak ma zaviezol, vždy som s ním srandovala, že je môj šofér :) ako aj moj bývalý kolega-kamarát, ten ma vždy tiež zobral do mesta, ked vedel s niečím pomôcť pomohol, alebo naopak ked ja som mu vedela s niečím pomôcť tak som pomohla. a ked kolegyne zistili, že je slobodný, jedna nahlas povedala, že nás dajú dokopy, ja vtedy v duchu že v žiadnom prípade, ved on nie je môj typ, vôbec sa mi nepáči a ani ma nepriťahuje. Ako plynul čas, zistili sme, že je strašne vtipný. Začal kolegyniam vypisovať vtipné emaily, ale v mene iného kolegu, ktorý si zabudol zamknúť notebook, aj mne posielal takého maily, ako nejaký pubertiak a nie 40 ročný dospelý muž. mne sa tie jeho emaily, páčili, kedže mne ako slobodnej a nezadanej vypisovať aj také s podtónom flirtu, či ako to mám pomenovať, raz mi napísal, že sa chce stretnúť v zasadačke kde mi zaspieva Vyznanie a v druhom že nevie na mna prestať myslieť a také veci. ked nemal čo na práci, tak hodil za mnou, a vždy v našej slovnej prestrelke vyhral, kedže ja som zostala ticho, lebo nikdy som nevedala, čo mu mám to povedať.Raz sa stalo, že v kancelárii sme sa rozprávali a zbláznili sme sa, ani neviem, ako sme došli na témy fotografii, a on vytiahol mobil a odfotil si ma, ale tá fotka bola strašná, nakoľko bola urobená v pohybe,a komentoval že aspoň konečne ukáže svojej mame Eriku (mna) o ktorej jej toľko rozprával, mna to zaskočilo, a pravdaže som trvala aby ju vymazal, najprv nechcel tak som odišla od neho nahnevaná ale potom ju vymazal...takto plynul čas a ja som sa do neho zalúbila, ani neviem, ako to stalo, a neviem, či sa mu tiež páčim, to jeho správanie voči mne neviem definovať, pýtala som sa aj kolegyn čo sú snami kancli, že si to jeho správanie neviem vysvetliť, namotáva ma či sa mu páčim? strasne by som to s ním chcela vyskúšať, ale neviem, ako mu to mám naznačiť, že sa mi páči, skúšam všetko možné, ale asi to flirtovaanie mi nejde

Srnec

1. Spýtaj sa ho či pôjde s tebou napr. do reštiky.
2. Buď k nemu priamočiara
3. Nerieš takéto veci s kolegyňami
4. Nabudúce tu nepíš lajstre ako ťa kolega viezol do mesta, je to otravné.

chamomile

Naznacila si mu pravy opak s tym, ze si trvala, aby tu foto vymazal. Na tom sa daju odhadnut mnohe vlastnosti a dost to o tebe vypoveda. Tak sa necuduj, ked sa stiahol a mozno aj zmenil nazor.