Výklad sna

Príspevok v téme: Výklad sna
constantine

Neviete mi prosím poradiť s výkladom sna?Dnes sa môjmu otcovi sníval veľmi živý sen,ihned sa naň zobudil a trápi ho ten sen.Obsahom,aj emóciami,ktoré v ňom ten sen zanechal.Otec sa obáva,aby sen nebol predzvesťou niečoho zlého.
Hladala som v snaroch na internete (krysy a potkany),ale ak sa niekto rozumie výkladom sna,bola by som vďačná,keby mi poradil,čo ten sen môže znamenať?
Snívalo sa otcovi o jeho rodičovskom dome.V kuchyni na kanape spal on-môj otec,ja-jeho dcéra a jeho nebohý otec,môj dedko.Moj otec sa zobudil a zbadal,ako sa v kuchyni nachádzajú a pohybujú sa tam dve krysy.Tak ma opatrne zobudil,aby ma nevylakal a upozornil ma na tie krysy s tým,aby som zobudila deda a nejako sme spoločne vymysleli,ako sa tých potkanov zbaviť..
Sen sa skončil tým,ako má otec videl,ako trasiem s dedkom a budím ho..

Almarinos

Vyklad sna je na dlhšiu debatu aj sám človek má problém porozumieť vlastnému snu.
Povedal.by som, že tvojmu.otcovi záleží na rodičovskom byte má k nemu vzťah. Zbadal potkanov, zľakol sa - preto je aj teraz vystrašený a zbadal aj vás ako ste sa triasli. Preto je ešte viac vystrašený. Má teda 2 strachy-1. z potkanov a 2. z toho že sa vy bojíte. Preto je z toho mimo. Dôležité pre človeka bude aby to prijal ako sen.
Chcem.upozorniť, že v snoch sa nam.objavuju o.i. aj naše túžby a strachy. Bál sa.aj o vás a dá sa povedať, že mu záleží na tebe aj na dedovi. Tak by som to zhrnul psychoanalyticky.
Nečakal by som od toho pohromu.
Nie je vylúčené, že je otec v poslednom čase vo veľkom strese z niečoho (nemyslím teraz z toho sna)..Možno z práce.

Bohatier

Snubka ja mavam tiez divne sny. :)) Tak napriklad ten zo vcera vomne zanechal silnu emociu. Snivalo sa mi ze som sa isiel prejst do lesa (bola to skor luka obcas trciaca vacsia skala) a nahodou som v jednej uvidel vstup kde po nakuknuti do jej utrob som videl obrovsku salu kde prave robili posledne upravy pred zahajenim vystupovania zenskeho vokalneho orchestra vokalistiek ktore ked zacali spievat tak som mal pocit neopisatelnosti (a zial potom som sa zobudil).