Bolesť ramena

Príspevok v téme: Bolesť ramena
Cyprian

Zdravím, volám sa Kristián a už niekoľko rokov trpím bolesťou väčšinou ľavého ramena, bolesť z ničoho nič príde a o pár dní zase odíde, bolesť sa zvýši o pár dní na takú bolesť, že nedokážem zdvihnúť ruku od tela, niekedy ma bolesť chytí aj do pravého ramena, ale je to skoro vždy to ľavé, neviem si vysvetliť kvôli čomu by to mohlo byť, ak sa pýtate, či som s tým bol u doktora, tak áno bol som u jedného doktora, ktorý ma poslal na rengén do nemocnice a ak si dobre pamätám, tak z rengénu sa nič nezistilo, povedal mi, že mám prísť, keď ma rameno bude bolieť, čo sa vôbec nedalo, keďže by ma musel stále preobjednávať a bolesť ramena ma vždy prešla do pár dní, čiže som bol zase na začiatku, o rok na to alebo aj o dva roky na to som bol znova u toho istého doktora, ale samozrejme ma musel objednať a objednal ma na piatok, vtedy bol pondelok, tak som si povedal, že sa na to vykašlem, keďže bolesť vždycky ustúpi do 3-4 dní, tak som si povedal, že sa obrátim na nejaké zdravotnícke fórum, kde mi určite nikto pomôže a poradí, ak by ste vedeli alebo máte s týmto aj vy skúsenosti a viete o čo by mohlo ísť, tak by som bol rád za každú odpoveď a radu, pekný deň prajem.

Cyprian

Nič na tele ma nebolí, celkovo nemám žiadny problém, len s tým ramenom a psychickými problémami netrpím, ďakujem za rady každopádne.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.