Schumanova frekvencia

Bohatier

In blossom takze buduca liecitelka. :)) (uz si ma mozes zapisat do poradovnika). :P Ale co mi napadlo tak Omenka tu raz zazdielala jedno celkom pekne zivotopisne video od "bylinkovej Julietty" (liecila najma zvierata ale nerobilo jej problem si zaexperimentovat i na ludoch!) :P A v tom videu si jedna pani pochvalovala dost atypicky sposob liecby psa ze mu nasadila niekolko tyzdnovu hladovku po ktorej zacal dostavat zmes bylin (vraj ozdravenie a predlzenie zivota psika) a ma i vydanu knihu kde su tieto liecebne postupy. A nezabudaj ze kazda myslienka sa da lahko zahnat (proste ju prestanes dalej zivit).

Bohatier

me_myself nie nesledujem ich pravidelne skor len sem tam od cias ked boli "IN" tie hramonizujuce naramky na 7,83 Hz (vtedy bol po nich dost osial) :)) no doba pokrocila a uz je "IN" ina frekvencia (tak uvidime). A zatial nechcem zafarbovat tuto temu.

EV365 tie namerane informacie su z Ruskej meracej stanice. sosrff.tsu.ru

In blossom

Pre mna su ovela zaujimavejsie Solfeggio frekvencie. S tymi sa viem vyladit ako prave potrebujem, napr. odstranit uzkost. Pozitivne ucinkuju aj na mojho zvieracieho milacika (testovane na zvieratach :D - ked bol velmi chory, tak po pusteni 528 Hz sa okamzite upokojil, bolesti sa mu zmiernili a aj sa vyliecil, samozrejme mal normalnu veterinarnu starostlivost, ale toto mu velmi pomahalo).