Schumanova frekvencia

bestt3

Ja si myslím, že za psych. problémami ľudí môže byť aj niečo také ako frekvencia. Pôsobí to na psychiku a potom to ľudí odpáľuje ako ten vírus. Už nech je tak, ako chce, ja si myslím, že jedno z najväčších umení je vydržať SÁM SO SEBOU, ak to človek za daných podmienok dokáže, tak je majster. Mozog má tiež schopnosť prispôsobiť sa, aj keby bol vystavený max. šialenstvu, hoci lepšie je mozog takému šialenstvu nevystavovať.

Bohatier

In blossom takze buduca liecitelka. :)) (uz si ma mozes zapisat do poradovnika). :P Ale co mi napadlo tak Omenka tu raz zazdielala jedno celkom pekne zivotopisne video od "bylinkovej Julietty" (liecila najma zvierata ale nerobilo jej problem si zaexperimentovat i na ludoch!) :P A v tom videu si jedna pani pochvalovala dost atypicky sposob liecby psa ze mu nasadila niekolko tyzdnovu hladovku po ktorej zacal dostavat zmes bylin (vraj ozdravenie a predlzenie zivota psika) a ma i vydanu knihu kde su tieto liecebne postupy. A nezabudaj ze kazda myslienka sa da lahko zahnat (proste ju prestanes dalej zivit).

Bohatier

me_myself nie nesledujem ich pravidelne skor len sem tam od cias ked boli "IN" tie hramonizujuce naramky na 7,83 Hz (vtedy bol po nich dost osial) :)) no doba pokrocila a uz je "IN" ina frekvencia (tak uvidime). A zatial nechcem zafarbovat tuto temu.

EV365 tie namerane informacie su z Ruskej meracej stanice. sosrff.tsu.ru

bestt3

Covid nineteen, ale čo vlhkosť vzduchu? Nemá to tiež vplyv? Nespôsobuje to viacnásobné infikovanie? A čo mierne pásmo contra subtropické pásmo, resp. tropické.

bestt3

Ja z počutia viem, že Schumanovú frekvenciu dokáže krásne zblokovať tzv. CIU CIO frekvencia, ale že vraj škodí na pankrás.

In blossom

Pre mna su ovela zaujimavejsie Solfeggio frekvencie. S tymi sa viem vyladit ako prave potrebujem, napr. odstranit uzkost. Pozitivne ucinkuju aj na mojho zvieracieho milacika (testovane na zvieratach :D - ked bol velmi chory, tak po pusteni 528 Hz sa okamzite upokojil, bolesti sa mu zmiernili a aj sa vyliecil, samozrejme mal normalnu veterinarnu starostlivost, ale toto mu velmi pomahalo).