Prečo nenapíše prvá?

Príspevok v téme: Prečo nenapíše prvá?
chalanisko

Asi pred mesiacom som si začal písať s dievčaťom (je to spolužiačka) myslím že si rozumieme, nikdy si neodpovedáme stroho. Vždy sa máme o čom baviť a boli sme spolu aj vonku a bolo to fajn. Nechodíme síce spolu, ale nepíšeme si ani ako len kamaráti. Myslím že chápe že o ňu mám záujem. Často sa stáva že začína konverzáciu ona tým že pošle nejakú fotku alebo reaguje na nejakú storku na fb ale v poslednom čase jej píšem vždy ja prvý a už sa cítim ako vtierka. Mohla by napísať aj ona. nevim nevim...

chalanisko

takze co mam spravit? povedat jej ze ju milujem? ved to sa nepise len tak...alebo ano? neviem, nikomu som to este nepovedal

1sandra

Ty si v prvom rade ujasni o co ti ide, lebo dost pochybujem, ze prave tym, ze docielis aby ti napisala ko prva, sa dozvies na com u nej skutocne si. A muz, ktory svoje city pred zenou svojho srdca skryva si ju ani nezasluzi a mal by ju nechat tak.

chalanisko

pravdou je ze ju milujem...samozrejme jej to nepoviem len tak ale chapete ma...teraz neviem na com som je to take divne

janilka

ona asi tiez potrebuje taku nejaku istotu, ze si s nou chces pisat a tak caka. keby si nechcela s tebou pisat tak ti neodpise alebo ta len tak odpalkuje nejakou kratkou odpovedou

majuskad

to je pravda, ze moze napisat aj prva ale my zeny sme skor take, ze mame radi, ked nam chlap prvy napise. takze by som z toho nerobila velku tragediu.