Bolesť za krkom - deformácia lebky

Príspevok v téme: Bolesť za krkom - deformácia lebky
Peter30

Dobrý deň,
pred časom som bol chorý. Mal som silnú nádchu, zápal horných dutín. S vyliečením prišla bolesť za krkom, resp. za hlavou na pravej strane, nad posledným krčným stavcom. Spočiatku som myslel, že je to z choroby. Možno zdurenie uzliny (som bývalý onkologický paciet a pri angíne alebo inej chorobe sa mi to stávalo často - na krku pod bradou na pravej strane, kde sa hodgkinov lymfóm objavil). Moja Dr. mi nasadila antibiotiká Sumamed na tri dni. No bolesť pretrvávala. Užíval som aj maste na bolesť Flector a aj lieky Flector proti zápalu. Chvíľu sa zdalo, že to pomohlo, to problém naďalej pretrváva. Mal som z toho miestami pocit depresie. Bolesť prechádzala zo zadu do prednej strany hlavy, stred hlavy a čelo. Momentálne je to už lepšie, no stále pociťujem bolesť za hlavou a snažím sa hýbať s hlavou zprava doľava a opačne s myšlienkou, že to bolo iba seknutie.
No asi pred dvomi dňami som zbadal určité zmeny na mojej hlave, konkrétne na hornej časti lebky. Nakoľko som ostrihaný na krátko, je to viditeľné. Na hlave mám záhyby, ktoré som tam predtým nemal. Po bokoch mám, ako keby malé priehlbiny a v strede vypuklinu. Strihám sa každý druhý týždeň a predtým som takéto niečo nazaregistroval. Až teraz. Čo si o tom myslíte a čo by ste mi poradili?
Vopred ďakujem za odpoveď.