Ako schudnut,aby sa nenavratili kila naspäť?

andulka

Skús delenú stravu. Je to zdravé, žalúdok nie je nikdy hladný, môžeš jesť takmer všetko, a zároveň sa ti vyčistí organizmus. Ja som držala delenú stravu zo zdravotných dôvodov. Cítila som sa dobre. Ide vlastne o to, aby si jedla viac zeleniny a nemiešala bielkovinové jedlá so sacharidovými. Ahoj

salma

ide o to ze ak sa mi nahodou podari schudnut na primeranu vahu tak sa vzdy stae ze zas naberem kila a som na dne..neviem to udruzat cviky som robila,,menej sm jedla dodrziavala som vsetko,no ja potrebujem nieco fakt uz na pevno...

pata.k

salma, ved skus sa pozret do inych tem.. je tu kopa tem ohladom chudnuti.. skus si pohladat.. ale poradim ti.. aby si nenabrala naspat, to znamena, ze nesmies chudnut rychlo a s jojo-efektom.. cize, ak ti smiem poradit, musis sa jednoducho zdravo stravovat.. cize musis papkat vela vela ovocia a zeleninky, pit vela vela vody, najlepsej cistej, nesladenej.. jedavat v mensich porciach a castejsie (min. 5X denne).. nevecerat prilis neskoro, t.j. najneskor o takej siestej.. a tvoja vecera by mala byt nieco lahke, najlepsie by bolo nejaky chutny salatik.. sladkosti skus troska obmedzit, ale nie tak, ze sa ich uplne vzdas, lebo nase telo potrebuje vsetko, cize aj cukry.. a samozrejme musis mat vela vela pohybu - to je zaklad.. a cviky? na nete ich je koopaa.. pohladaj si podla toho na ake partie potrebujes.. najdes ich naozaj mnoho..