Môj príbeh

Príspevok v téme: Môj príbeh
Zabka2003

Dobrý večer (deň)?
Mám 16 skoro 17 rokov?a porozprávam (porozpíšem) Vám môj príbeh...
Narodila som sa v Leviciach. Mala som dvoch rodičov ibaže tí má nechceli a nechali má v nemocnici môj život visel na vlásku,nikto nevedel či budem žiť ale moji rodičia to ani vedieť nechceli...
A tak som skončila v detskom domove v Nitre bola som tam jeden rok potom sa stal malý-veľký zázrak❤️?jedna rodinka už s jedným (tiež adoptovaným)dieťaťom sa rozhodla že budem tiež členom ich malej rodinky a tak som dostala od života novú šancu na život plný lásky a starostlivosti tak ako si to zaslúži každé jedno dieťa na tejto zemi...?...detstvo bolo nádherne plne lásky od mojich rodičov ktorý mi dali šancu na život...lenže nie som úplne take obyčajne dieťa som dieťa výnimočne bola som obdarená genetickou chorobou ktorá má pripútala k vozíku a hoci to tak je moji rodičia to so mnou nevzdali a dávajú mi všetku lásku a starostlivosť sveta❤️...
Ako tak šiel čas s bratom ktorého som tiež do mojej šance života získala sme sa samí nudili a tak k nám pribudol po rozhodnutí rodičov ešte jeden člen môj mladší brat a tak sme už vystrájali traja?hoci ja pripútaná na vozíček.
Ale nemôže byt všetko len ružové to by sme si potom vôbec nevážili...všetko tak bolo fajn až do doby kedy môj milujúci otec prišiel o svoju prácu a tak náš rodinný rozpočet pozostáva už iba z dôchodku a z príspevku na mňa za všetko môžu zdravotné problémy...hoci je to ťažké zvládame to a hlavne sa veľmi ľúbime❤️a aby som nezabudla minulý rok k nám pribudol štvornohý kamarát?bez ktorého by to už nešlo všetko ide ľahšie odkedy tu je??
A preto píšem sem aby som vyjadrila vďaku svojím rodičom,súrodencom zato že mi dali šancu na život plny lásky a starostlivosti...❤️a zároveň
Poprosiť o pomoc dobrých anjelov-ľudí-ktorý môžu a chcú pomôcť buď s oblečením,obuvou alebo s čímkoľvek uznáte za vhodné?malo by to byt poďakovaním rodičom,a ukázanie že existujú dobrí ľudia hoci ich veľa nie je...od obdobia keď otec prišiel o prácu je to omnoho ťažšie pretože mama pracovať nemôže stará sa o mna,sama sa nedokážem otec väčšinu času spí či oddychuje je veľmi slabý srdiečko mu bije iba má málo percent...
Toto je môj-náš príbeh a budem neskutočne hrdá a vďačná ak sa niekto do nášho príbehu pridá z pomocou??❤️????