ČO PRICHÁDZA?

Príspevok v téme: ČO PRICHÁDZA?
sunnyball13

...každý dňom sa mi viac a viac zdá, že to čo zažívame nie je vôbec o CORONAVÍRUSE...je za tým niečo oveľa oveľa dôležitejšie....a veľmi málo sa o tom hovorí....všade len vírus,vírus.....ale posolstvo tohto všetkého je úplne iné.....PRÍRODA, PÁN BOH, ak to tak nazveme je prezieravá a zobrala to do svojich rúk...

ahjajjaj

roky sa príroda iba devastovala. Pozitívne čo vírus prináša je pokles smogu. A príroda sa oklamať nedá. Vďaka naším lekárom a modernému vybaveniu sa vedia zachrániť predčasne narodené deti (aj keď často s handicapom), oživujú sa starí ľudia po zlyhaní srdca a žijú ďalej na prístrojoch, ľudia pijú, fajčia, nevážia si život, majú zničenú imunitu, napriek tomu iich moderná liečba necháva pri živote, čo by bez výdobytkov techniky nezvládli. No a ako sa vraví, stromy do neba nerastú, príroda si pýta svoju daň.... a slabí jedinci odchádzajú.... nuž tá korona je čosi ako zastaň chvíľu, stále sa niekam ponáhľame.... a zamyslime sa, čo je naozaj dôležité...

ava05

Ja som veriaca a nedávno sme sa práve o tom bavili, že či náhodou neprichádza koniec sveta... Nemusí prísť vojna, môže to byť aj takouto "formou". Nuž, nevieme dňa ani hodiny...

vanes11

mnohí to už pochopili, že pre niečo sa toto deje ale sú stále takí, ktorí len vyplakávajú a furt v tom vidia niečo negatívne.