Vedeli ste, že psychika vo veľkej miere vplýva na imunitu?

Táto diskusia patrí k článku: Vedeli ste, že psychika vo veľkej miere vplýva na imunitu?
Vedeli ste, že psychika vo veľkej miere vplýva na imunitu?

Psychika je veľmi zaujímavým nástrojom, ktorý má v sebe zabudovaný každý z nás. Ide o mocný prostriedok, vďaka ktorému vieme dosiahnuť takmer čokoľvek. Aspoň tak sa o psychike vyjadrujú mnohí úspešní ľudia. Často počúvame frázy ako ,,všetko je to v hlave“, ,,dôležité je ako je človek nastavený“ a ,,všetko je to o psychike“.

Katari12

ja si myslim, ze je to aj o tom aku ma clovek situaciu v praci a doma. Napriklad ked som pracovala v jednej velkej korporacii, kde sme mali prisneho sefa, ktory bol ako pes a vsetko kontroloval, bola som na tom psychicky zle a aj imunitu som mala horsiu, bola som viac chorlava. Z toho dovodu som sa rozhodla ist na vlastnu past. Pracu, ktoru som robila som vedela robit aj ako zivnostnik, tak som isla na to, nasla som si campus www.campus-cowork.com zdielane kancle s inymi zivnostnikmi, bola som sam sebe pan a zvysoval sa mi cas aj chodit cvicit aj behat, nakoniec som si aj zarobila viac nez v tej stare praci, tak som si zacal akupovat aj doplnky stravy ako kolagen atd.. zvysila sa mi imunita a som ovela menej chorlava, vdaka tomu, ze nemam stres z prace. Ludia praca strasne vela robi, odporucam stat sa zivnostnikom a zdielat kancel alebo miesto v coworku niekde je to super