Hľadám kamarátov: úzkostná porucha, OCP

Peggie26

ja nemám také obesesie ja mám nejakú hroznú myšienku ktorá sa mi aj 10 minút opakuje v hlave a potom odíde ale je to ako v pekle...kedysi som stale mala v hlave myšienky ako ma manžel podvádza v kuse tak realne že mi to skoro zničilo vzťah potom to prestalo teraz keď napríklad vidím v tv že niekto niekoho zabil čo je tam asi denne tak ma napadne že či by som to bola schopná urobiť opakuje sa mi to v kuse v hlave až mám silný pocit na vracanie problémi s dýchaním väčšinou sa ma to drží aj 3 dni a potom to samé prejde...

Peggie26

ahoj ja to mám tak podobne mesiac dva tri mi nič nie je a teraz už druhý deň sa idem zblázniť :((( ja ešte lieky nemám predpísané lebo sa nič nedá riešiť keď je koronavírus ... mám strašný strach že by som nikomu mohla niečo urobiť že stratim nad sebou kontrolu z toho som v takej panike že sa nevládzem ani hýbať je mi na vracanie a plačem... niekde v sebe si uvedomujem že je to len strach z toho čo sanajviac bojím ale ten strach ma tak ovláda že neviem čo mám robiť :( manžel nie je doma a ja by som tak potrebovala ho pri sebe

Jezisko

Ahoj ja mam problemy s uzkostou a PP. Mam predpisane lieky, AD, ale este som sa ich nedotkla. Mam to tak, ze som tri mesiace ok a potom par dni mimo, nemam to stale. Neviem co robit..

Hhah

Ja OCD nemám, ale viem si predstaviť tie obsesie, lebo niekedy mi veľmi prekáža, že nemám detailne uloženú deku na postely a musím to napraviť, inak by som sa na nič iné nesústredila. Ja som ale akôr taký detailista alebo perfekcionista. Keď som upratovala, tak som musela upratať aj zažranú špinu, nech to stálo, čo to stálo. :-D

Generalizovanú úzkostnú som mala. Ak chceš al. chcete, môžeme aj tu popísať a tak sa viacerí pridať.

Skúste to možno riešiť aj cez Dr. Sarna a jeho terapiu. On robí vsíce terapiu na ténznu myozitídu, ale dá sa to prebrať aj na úzkostnú.

Stellan

Ahoj Peggie26, tiež trpím týmito poruchami aj nejakými ďalšími. Ale tiež by som chcel priateľov. Môj mail je stellan1024@gmail.com