Hľadám Sugar daddy

Príspevok v téme: Hľadám Sugar daddy
Duch11

Ahojte... Vzhľadom na to že som včera dostala padáka v práci, nakoľko šéf je *** a štát neprispeje na plat. Po zbežnom prezretí profesie ( a poslaní životopisu do kie) som usúdila že s novým zamestnaním to vyzerá bledo a prepadla som sezónnej depke. Ako 15 ročná som mala sklony stať sa radodajkou , ale " umúdrilo" som sa a začala chovať rozumne a po maturite prubla výšku a hajde do práce. Srandu pokazila až koróna. Ale keďže štát si asi myslí že o ľudí ktorí platia milióny na daniach sa starať nemusí, dovtípila som sa som že asi ze chce aby sme začali zarábať telom, preto ako 22ročná sa vraciam ku dávnemu snu, síce s dvojnásobnou váhou ale o to väčším vtipom. Viem variť ( domácu pizzu a lasgne), upratovať a tiež venčiť psa, to je z mojich kvalít zhruba všetko. Pardón, keby som bola vedela, naučím sa aj štrikovať. Na oplátku za moju spoločnosť okorenenú poväčšine sebaľútosťou a sarkazmom, a rozpačitý prejav v posteli požadujem 3 krát denne jedlo, 3 krát denne kávu, 4 krát do roka obmena šatníku a drobné na sladkosti. A pelech pre psa. Nasťahovanie najneskôr do septembra, potom mi už bude na ulici zima.

marek1251487

táto téma sa tu už preberala. a je bohate zodpovedaná. forum.zdravie. sk/2582439/kde-najdem-sugar-daddyho