skúsenosti 5 tibeťanov

martinmlm

Tak z polovice som sa trafil. Pod obličky tiež patria rozmnožovacie org. A v druhej polovici som sa sekol o 5cm :)....to čo píšeš, do seba pekne zapadá....
sk.pinterest.com

Hľadaj, čítaj ako odľahčiť obličkám/pankreasu/, čo im škodí a čo pomáha a podla toho si uprav stravu. Nebude na škodu prečítať si niečo o ajurvéde a typoch ludí /kapha, pita, vata/...veľmi pekne o tom rozprávajú tu:
www.youtube.com

...Chrupavky, kĺby potrebujú príjem dostatočného množstva vody.

Odporúčal by som užívať Aloe Freedom/LR/to je skrytá reklama/ lebo:
-podporí trávenie
-spolu so zvýšeným príjmom vody ti prečistí obličky
-obsahuje pridané látky na kosti-chrupavky
-keď som to kedysi dávno predával, kupovali to aj ludkovia ktorých kôli pankreasu brali sanitky.
(toto neber, že chcem zarobit. Ak sa rozhodneš, kúp si to u koho chceš)

K Tibeťanom- toto môžeš cvičiť keď ťa prestane bolieť chrbát. Podla mňa vhodnejšie bude toto:
sk.falundafa.org
...mne sa to velmi páči, cvičím každý deň, len trochu inak . Mne to bolo predvedené od jedného "majstra" osobne a až následne som to hladal na nete. Takých cvičení je vela.

stanienka

tak to je vraj skor na udrziavanie nejakej kondicie fyzickej a na prebratie rano ale ja o tom nemam nastudovane vsetko

Peggie26

a dorsiflex neužívam ani pri bolestiach ani žiadne iné lieky ... moj gastro doktor mi dal helicid keď mam problémi užívam len veľmi malo liekom neverím

Peggie26

nie nie som typ čo sa často hnevá nemám sa načo :( mam gynekologické problémy asi 10 rokov, a mám zníženu funkciu pankreasu trošku a trošku zvýšenu funkciu štítnej žľazy... dlho som si myslela že mam nejaký psychický problém lebo sa mi často nedalo dýchať a mala som zlu naladu skoro depresiu až neskôr sa preukazala bolesť pri pravej lopatke a neustali pocit tlaku ma vyčerpava ... často som mala pocit že ma niečo trapy ale nenašla som žiadnu príčinu až po 3 rokoch mi došlo že mi to robí ten tlak v chrbtici.. niekedy mi pri bolesti keď to mam seknuté buší srdce... svrbia ma ďasna a jazyk ťahá ma celý krk aj s ramenami... :( nie je to dobre... prešla som mnohými vyšetreniami 2 roky som trpela týmito bolesťami chrbta davali mi injekcie aby som sa mohla hýbať ale minulý rok som dostala vírus a boleli ma všetky klby vtedy sa mi to výrazne zhoršilo ... prestala som vidieť časť obrazu asi na pol hodiny potom som zle videla triasol sa mi obraz prešla som vyšetreniami mozgu všetko v poriadku krv v poriadku,,, a na mňa v kuse problém s dýchanim so zrakom, ostal mi zákal sklovca, mam stale nizky tlak niekedy až 58 na 78 :( niekedy mi bucha srdce pri tej bolesti a niekedy sa cítim strašne slaba niekedy mam zvýšenú teplotu, .... už sa to zlepšuje ale mam pocit že to nejak stale suvisi s gynekologickými vecami a hlavne stým chrbtom, mam refluxnú chorobu pažeraka to viem že z chrbta lebo keď si chrbat preťažim mam problémi, viem že mi nič nehrozí hrozne ale trápim sa ... po všetkých tých problémoch mam už tendenciu všetko sledovať na sebe... :/ myslím že som ti opísala asi všetko .

martinmlm

Otázočka na začiatok: Často sa na niečo/niekoho hneváš?.... ak máte slabšie obličky, tak sú oslabené aj kosti, klby a chrupavky. Ak si zoberieme chrbticu, každý jeden stavec je spojený s niektorým konkrétnym vnútorným orgánom. Takže kombinácia obličiek a ďalšieho zaťaženého orgánu sa prejaví už na konkrétnom stavci. Môj typ je, že častým hnevom si zaťažujete pečeň a tá je práve spojená so stavcom medzi lopatkami. Chrbtica vám netlačí na žalúdok, ale naopak. Od liekov máte vedlajšie účinky na žalúdku/sú uvedené na letáčiku/ a to vám môže oslabovať ďalší stavec. Taktiež vám lieky poškodzujú pečeň, čo vám paradoxne znova oslabuje stavec medzi lopatkami. Ak som netrafil, prosím napíšte a môžme hľadat ďalej a odstrániť príčinu a nie potláčať príznaky