Rodinné vzťahy

Príspevok v téme: Rodinné vzťahy
Lol123

Zdravím,
moja manželka má problém s mojou sestrou a chcel by som zistiť Váš názor. Ide o to, že ešte keď sme boli len priatelia, tak prišla raz ku nám domov a poskladal sestre puzzle, ktoré boli rozložené a stole (vedala, že sú jej a spravila to naschvál aj po mojom upozornení lebo rada skladá puzzle). Sestra sa samozrejme nahnevala a potom ku nám nemohla prísť až dokedy sme sa neodsťahovali do vlastného bytu. Zároveň raz vyšla von, keď sme sa s vtedajšou priateľkou hádali o neskorom príchode a začala jej hovoriť, že čo si to dovoľuje. ďalší problém nastal na našej svadbe, keď nám sestra došla ako svedok a nedali nám s priateľom ani len prianie. Zároveň na svadbe o pár dní neskôr manželka chcela vidieť video, ktoré natočila sestra s jej kamerou a ona odmietla a nechcela kameru ani ukázať. Manželka sa kvôli tomu so mnou jeden deň hádala. Ďalší problém bol, keď sme sa išli fotiť na útes v deň svadby, kde sestra s priateľom namiesto toho aby išli po fotení naspaäť (boli sme ich autom - oni tam už boli), tak sa ešte pol hodinu fotili sami, kým my sme čakali v obleku a svadobných šatách. Nereagovali ani na žiadosť o to aby sme už išli. Momentálne sa ani nepozdravia a posledná hádka bola o tom, že sme nič nespravili pre jednu známu, čo nebola pravda a sestra sa pustila do mňa a manželky, pritom bola v inej izbe a dobehla. Následne ju manželka umlčala tým, že je nezamestnaná a nemala nič na práci, keď s ňou bla 5 krát za rok u doktora a nikto iný nemohol. Aj napriek tomu, že si myslím, že je priam nemožné urovnať vzťah medzi dvomi osobami, ktoré nemajú žiadnu sebareflexiu ( aj manželka, aj sestra) chcem sa opýtať, či niekto nemal niekedy podobný problém a či sa mu ho podarilo vyriešiť a ako? Manželka, sa už s mojou sestrou nechce stretnúť ani na výletoch ani na oslavách.
Ďakujem

richsasa

byt tebou tak sa do toho uz proste nemiesam, nechaj ich. mozno to niekedy vychladne na tolko, ze sa opat daju dokopy a najdu znova tu spravnu cestu k spolocnemu priatelstvu

LucydB

aj ja by som to navrhovala, ze nechaj to tak a uvidis...mozno casom si obidve uvedomia, ze hnevat sa na seba nie je to najlepsie riesenie...