Bolesť medzi lopatkami

Príspevok v téme: Bolesť medzi lopatkami
Anka297

Dobrý deň, už takmer týždeň pociťujem bolesť v hornej časti chrbta medzi lopatkami a v ich okolí. Tá bolesť výrazne zasahuje do hrudnej časti, večer mám problém uložiť sa tak aby ma to nebolelo , pociťujem akoby kŕče ktoré prichádzajú v intervaloch. Chcela by som sa informovať ako postupovať ak môj doktor momentálne nerobí , kam sa obrátiť prípadne čo by to mohlo byť s čím by som to mohla utlmit. Ďakujem

MMMA

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Dobry den, utlmit by to mohla mast, ktora pomohla aj mne. To vsak neznamena, ze odstrani pricinu tej bolesti. ( pozrite: ozopa.sk )

ahjajjaj

ahoj, ohrej si uterák, alebo podobne a prilož si to na boľavé miesto. Na internete si nájdeš cvičením proti bolesti na youtube, a v rámci toho, cvičenie na hrudnú chrbticu. Daj si záležať, aby si tie cviky vykonávala pomaly. Video môžeš pozerať a aj cvičiť, aj keď je pandémia koronavírusu, Rob napríklad v stoji dýchacie cvičenie, nádych, dáš ruky pomaly nad hlavu, výdych dolu ruky. Opakovať viackrát denne 3-4 krát.

Peggie26

ahoj anka mam rovnake problémy mne to zasahuje ešte aj do dýchania je mi z toho do plaču ... skusila som fyzioterapie ale doktorka ma učila jeden cvik za hodinu a potom mi tak ublížila par krat po sebe že som nemohla chodiť tak som sa na to vykašľala.... :((( tiež neviem čo robiť som aktívny človek a pri každom preťažení chrbtice ma to skolí už mi to ide až na psychiku .... čítam že sm systém funguje no kým korona neskončí tak sme odkázaný maximálne na 5 tibeťanov... idem to skusiť nič iné mi neostáva... mám dojem že mi žiadny doktor nevie pomôcť lekári mi davaju len lieky a fyzioterapie ma sklamali ... :( ale nemôžem takto žiť tlačí mi to na žaludok... už mi to spôsobuje refluxnú chorobu je mi stale na vracanie ... :((( katastrofa uplna