Bolesť chrbtice

Príspevok v téme: Bolesť chrbtice
Michaella33

Ahoj, nevie niekto poradiť? Po dlhšom sedení ( v podstate už aj po 15 minútach) sa neviem vyrovnať. Pociťujem tlak až bolesť v spodnej a strednej časti chrbtice. Problém je aj prehnúť chrbát dozadu. Skúšala som cviky na spenvnenie tejto časti chrbta, ale pociťovala som potom bolesť intenzívnejšie. Ked chodím, alebo ležím tak je to v poriadku, žiadne nepríjemne pocity. Pri dlhšom ležaní, hlavne na chrbte sa tažšie vstáva. Ak by niekto vedel nejaké cviky, či mal podobný problém a podarilo sa mu ho vyriešiť, budem rada ak napíšete ? Skoro by som zabudla, mám za sebou dva pôrody a prácu kde väčšinu dňa stojím, chodím

ahjajjaj

odporúčam si do youtube dať, cvičením proti bolesti. Sú tam cviky na bolesti krížov, na hrudnú chrbticu a pod. Z tých cvikov sa Ti uvoľní svalstvo a keď budeš dlhodobo každý deň cvičiť, prestaneš mať intenzívne bolesti.

igorh

Niekedy pomôže len dobrá masáž, tú odporúčam určite v www.thaioase.sk , ale inokedy to môžu byť až problémy s platničkami. Známa ma dcéru, ktorá bola nedávno na operácií, pretože mala veľké bolesti. Takže je to na zvážení a určite s tým treba ísť k lekárovi.

MMMA

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Zdravím, osobne mam skúsenosť s bolesťami kostí ( aj plochých ), pričom mi pomohla jedna masť. ( Viem, že zaberá aj pri chrbtici ). Pozrite si ozopa.sk

Jezisko

Za malicko. Ja mam 33 a uz rok problemy. Ked je zle premyslam nad operaciou, ked dobre, cvicim. Neviem kedy mi to prejde, ci vobec. Platnicka mi tlaci na nervovy koren..

Michaella33

Jezisko- Ďakujem krásne, o tých cvikoch som nepočula, vyskúšam. Mám 32 rokov, odkladala som návštevu lekára kvôli práci a teraz musím počkať kým sa situácia v zdravotníctve dostane do normálu. A ako som doma, častejšie si sadnem- pri hre, či učení s deťmi a zisťujem, že mám skutočne problém. Ďakujem ešte raz za radu, dám vedieť ako pôsobí cvičenie