Uz rok a pol vo vzťahu bez sexu

Príspevok v téme: Uz rok a pol vo vzťahu bez sexu
Shiksa

Moj prvý sexuálny partner. Sme spolu 2 roky. A ten prvý polrok sme mali sex asi 3x. Aj to ešte nie poriadny lebo nebolo ľahké sa do mňa dostať. Odvtedy sa mu nepostaví, alebo len na par sekúnd. Mam 23, vyzerám dobre a nechcem už toto zažívať aj keď ho lubim. Jemu by stačilo aj raz za rok asi, aj to len z donútenia. Robí všetko čo znižuje libido. A ani to si nedá námahu to nejak riešiť alebo uspokojiť ma aspoň inak. A vkuse sľubuje a nič z toho. Potom, potom, potom. A nakoniec len pozeráme filmy a čaká kým zaspím, lebo vie, že tie ma uspavaju. Hladam milenca (nie tu) a necítim sa vinna. Nulová pozornosť a nulový sex. Toľko chlapov ma veľké reči, akí sú kanci a keď ma prísť k činom tak zrazu nič. Chlapi/zeny načo sa trepete do vztahu, keď ste asexuali? Aby ste partnerom strpcovali život? Oberali ich o čas? Hľadajte si tiež asexualov!

Simona393

Extremne si protirečíš - voníte si, je medzi vami chemia, neviete sa nabažiť jeden druhého a pritom on sa ťa odmieta dotknúť a spraviť ručne či orálne. Keby po tebe šalel, tak masiruje, bozkava, dotýka sa ťa nonstop. Keby ťa mal rád a naznačíš mu, že chceš orgazmus - ide na to

Sú dve možnosti - alebo je impotent, lebo je homosexuál a vzťah mu vyhovuje, ty od neho nič nechceš a on má akože priateľlku verejne si zachoval tvár
Alebo ho nepriťahuješ vôbec a ešte je aj sebec
Vždy sú mi divné reči o tom, ako ženy opisujú partnera ako velkeho gentlemana citlivého a super človeka a ked došlo na postel, bol z neho obyčajný egoista a to mi nejde dokopy. Nemožeš byť tam iný a tu iný

Co sa jeho impotencie týka, to je v záujme každého muža navšťíviť doktora, spozorovať, kedy nastali prvé príznaky, prečo, zmeniť životosprávu, počúvať pokyny doktorov a investovať do viagry..

Ak muž je lenivý a je mu to jedno, tak na aký čaká zázrak, že sa mu zázračne postaví_ že patrnerke to nebude vadiť, nie každá je na sex_
Však dobre, ked ma niekto 65 rokov, pochopim, že zdravotné problémy a vek, vtedy majú ludia ine starosti a koničky,
ale aby 20ročnej babe povedal ja nevladzem a nijak inak ťa nespravim a ty to pochopíš - no niekto to pochopí a niekto nie
Ja by som mu už pred rokom dala kopačky

Carie

No ked po nom tuzis a on ta nechce tak to musi byt zufale. Ja by som takto zit nemohla. Stracas s nim najlepsie roky zivota. Milenca si najdes ale budes tak spokojna? Zeny vacsinou potrebuju k sexu aj lasku.

Shiksa

Lebo ma strašne veľa kvalít ako chlap. Ťažko sa hľadá taky gentleman, stara škola, mudry, dobrý, nenásilny, flegmatik, citlivý, romantik, navyše od začiatku medzi nami chémia, vonime si, rozumieme si, poznáme svoje slabosti, je mi s ním príjemne keď sme spolu. Strasne po ňom tuzim. Ale akože aaaaaaaaa som frustrovana a nahnevana. A mam svoje potreby..

tekvicka-micka

niektorí ludia su taky, že sex proste nepotrebuju, Dokažu žit aj bez neho. Ja som teraz pol roka sama a aby som po sexualnej stranke nestradala, tak som si nakupila par hračiek a spravila si menšiu vybavu