Divná situácia kvôli korone

Príspevok v téme: Divná situácia kvôli korone
Peta92

Ahojte,

má to niekto podobne? Na brigádu a následnú lyžovačku do Rakúska sme s priateľom vytiahli aj jeho brata. Bolo fajn, ale po návrate zostal zatiaľ u nás, pretože žije ešte pri rodičoch, takže kvôli karanténe. Je v našom byte už od soboty a je to dosť zvláštna situácia... A to tu musí minimálne ďalší týždeň zostať.

bestt3

Teraz treba oddychovať, treba načerpať veľa síl do boja, ktorý možno bude, možno nie, netreba to brať tak, že nudím sa, lebo to je navodzovanie stresu a stres oslabuje imunitný systém, kým oddych posilňuje. Ešte si nakúpiť možno cibule na čaj a môžeme si povedať, že sme pripravení.

Snubka

Nabuduce si mozno rozmyslis, koho vytiahnes na lyzovacku a ci vobec. A mozno si pocas karanteny smyknes aj s bratom svojho priatela ;-) ked uz ste takto uviazli a mozes porovnat, ktory je lepsi. Pripadne prehodnotit.

zlatusa

Vieš koľkí sa ocitli momentálne aj v horších situáciách? Nechci ani vedieť. Takže myslím, že by si mala hodiť toto za hlavu a nejako to prežiť

chamomile

no je to tak, velmi divne ludia uviazli, v roznych statoch, republikach, s byvalym rozvedenym partnerom, lebo nechce ohrozovat rodicov a pod. nie si jedina.