karanténa a laska

Príspevok v téme: karanténa a laska
Claudia0

Mám priateľa s ktorým som bola každý deň, no teraz kvôli aktuálnej situácii, sme obidvaja v karanténe doma. Bývame v tom istom meste ale nestretávame sa, pretože jeho rodičia sa boja nákazy korona vírusom a tak nechcú nič riskovať. Je to pre nás obrovská a náročná zmena, keďže sa vôbec nevidime, plus mu zobrali telefon aby mu nebolo za mnou smutno alebo čo.. (on už má 17 ale má veľmi prísnych rodičov...) takže si nemôžeme už ani písať a ani volať... naozaj si prajem aby toto celé už skončilo. Ako vy a vaša druhá polovička toto strašné obdobie znášate? Poprípade mam tu nejaký podobný prípad? Ďakujem za odpovede a vsetkym prajem pevne zdravie a trpezlivosť:(

majdy

Viem z momentálnej osobnej skúsenosti že je to skutočne ťažké. Áno, my sme sa tiež nevideli už asi 2 týždeň a nie je to sranda. Moja mama ma taktiež nechce nikde pustiť, ale to že ti zobrali telefón je podľa mňa aj príliš. Tým že s ním nebudeš komunikovať to bude podľa mňa len horšie. Ale neboj, toto nie je doživotný stav, ono to raz skončí a budete opäť spolu, stačí to len vydržať.

romcok

Chapem, ze nechcu aby ste sa teraz stretavali ale ten mobil nechapem vobec. Nech si vypyta spat aby ste si mohli aspon smskovat alebo volat

richsasa

ako podla mna musel nieco spravit ak mu vzali telefon. mozno sa bali, ze by si ho nahovarala cez tel, aby ste sa aj tak spolu stretli, inak si to ako neviem vysvetlit

LucydB

fuha, tak to mu riadne drasticke podmienky spravili...to aspon ten telefon mu mali nechat, ved ste mohli spolu volat cez videohovor...lepsie ako takto, ked ste vobec neni v kontakte...

ahjajjaj

ahoj Claudia, rodičia Tvojho priateľa zrejme Vaším vzťahom nie sú príliš nadšení. Obrň sa zatiaľ trpezlivosťou, keď Ti napíše, odpíš, ale to je jeho záležitosť, aby si to vybavil s rodičmi.