Hľadám kamarátov - veľko-malá zoznamka :D aneb: čo fórko dá

Príspevok v téme: Hľadám kamarátov - veľko-malá zoznamka :D aneb: čo fórko dá
Pingyzz

Ahojte.
Veľa z nás práve teraz zachraňuje svet pred vírusom doma na gauči v izolácii a prišlo mi fajn založiť takúto tému práve v tejto chvíli. Je na to čas aj priestor, keď sa svet akoby... spomalil :). Keď vidím príspevky na ig a fb ostatných ľudí a všetci majú jedno spoločné- nudia sa... nechápem ako sa niekto môže nudiť. Vážne. Je predsa toľko vecí, ktoré sa dajú doma robiť. Ale neprišla som to sem menovať. Tak rovno k veci, chýba mi socializácia, trošku :D. Hoci sa to možno nezdá, som introvert, no zároveň mám rada spoločnosť... podobných ľudí :). Som 21 ročná študentka z Bratislavy, toho času samoUK. Popri tom pracujem, no stále mám veľa voľného času, nie len počas pracovných dní, ale aj víkendov, ktorý by som rada strávila s niekým, niekde :D. Nemám problém zamestnať sa sama, ale samému človeku je smutno, možno to poznáte. Tým, že som na ubytovni z práce, nie som na intráku a o dosť prichádzam :D. Nemám okolo seba mladých ľudí, ktorí by mali chuť niečo podniknúť. A postaršie tety vedľa na izbách nemôžem zavolať len tak vonku na prechádzku, asi by ma poslali kade ľahšie. Trvalo som v BA kraji len pár mesiacov a... nemôžem napísať, že skoro nikoho nepoznám. Poznám. Ale už som vo veku, kedy má každý svoju polovičku, prípadne už aj deti, len akosi ja som stále samostatná jednotka. Dlhšiu dobu mi to vyhovovalo, lebo som nemusela riešiť "problémy", aké riešili kamarátky vo vzťahoch, ale prišla som do bodu, kedy som zo seba chvíľami znechutená. A neprajem si mať len priateľa, ale aj podobné kamarátky ako som ja lebo verím, že v tom celom nie som sama :). Dúfam, že táto korona pohroma čo najskôr prefrčí a budeme opäť voľní :). Vo voľnom čase rada chodím do útulku venčiť hafanov, chodím do posilky, cvičím aj doma (doma ako doma :D), behávam, celkovo milujem všetky športy, hrám na hudobných nástrojoch, maľujem, cestujem. No jo, hlavne to cestovanie je super. Bezplatnými vlakmi :). Keď sa oteplí plánujem tour de Slovakia. Kamkoľvek, kedykoľvek. A hlavne cez leto- Tatry, Fatra, Orava, Liptov, Spiš, Východ.. Kam chcem ísť najviac? Všadee :)). Ak by sa niekto pridal, bola by som rada. Myslím, že nás je viac, ktorí sme trošku samotárske typy, no prajeme si, aby to bolo inak. Nechcem tu rozprúdiť nejakú veľkú debatu, tak koho moje vety aspon trošku oslovili a rád by čo i len pokecal: -----> pingyzz01@gmail.com

soplik2020

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Stellan

Ahoj, ja si tiež hľadám kamarátov. Som osamelý introvert a chýba mi socializácia. Mám ale psychické problémy a depresiu. Pre druhých som príliš smutný tak sa so mnou nikto nechce baviť. Asi hľadám niekoho imúnnenho voči mojej nálade.

Cariboo

Pingyzz , mne sa na rozdiel od prvej reagujucej tvoj prispevok paci, ved preco nie, aj tu sa da celkom pokecat, len skoda ze za tie roky co tu chodim toto forum dost upadlo.
Netes sa moc sa na Tour de Slovakia :))), nevedno ci do leta budeme moct volne cestovat. Tie prisne opatrenia urcite po case zrusia, aby sme to ekonomicky zvladli, ved musime chodit do roboty. No ani potom to nebude take ako predtym, tipujem ze cestovny ruch ostane obmedzeny. Uvazuju ci do leta otvoria skoly

Pingyzz

Modroočka- máš nejaký problém? :) tento môj príspevok nie je prvý a určite ani posledný tohto druhu tu na fóre. A svojím spôsobom je to psychický/osobný problém :D. A nie, bežne na soc. sieti neoslovíš nikoho "Čau chceš sa kamarátiť?" a ak narážaš na pokec... tak nejako pevne verím, že tu je menšia koncentrácia úchylákov ako tam.. :) pekný zvyšok dňa prajem