Moji kamaráti si ma nevšímajú, nemajú ma radi

Príspevok v téme: Moji kamaráti si ma nevšímajú, nemajú ma radi
Mar3k007

Ahojte, som v 7. Ročníku ZŠ a už odmalička nemám veľa kamarátov. Cez tieto letné prázdniny som konečne zapadol do partie ľudí ale po prázdninách sa mi nikto z nich neozve. Keď idem von, nikto nehladí na môj názor. Jedine keď sa mi niekto ozve, tak niečo potrebuje... s nikým si nepíšem, nikto si nechce písať... aspoň cez túto karanténu som čakal že sa niekto ozve aspoň na pokec cez Instagram ale nič proste.
Jediný kamoši sú v našej triede ale inde som len obyčajná handra. Som na všetkých dobrí a oni ako keby zabúdali čo som pre nich spravil, pomohol. Kde je chyba proste? Je to vo mne alebo v nich? Poraďte mi prosím...

Rada123

velmi to riesis a vsugerujes si to
skus si najst niekoho kto ti je sympaticky spravanim, prejavom, mozno aj vyzorom atd a v 90% sa ti to vrati v ramci vzajomnej sympatie
nemusis zapadat do skupiny , byt stredobodom pozornosti , skus si najst 1-2 kamosov s ktorymi si budes rozumiet, najprv tak ze toho cloveka vo vlastnej mysli budes v niecom uznavat , bude sa ti zdat ok, ono sa ti to vrati naspat ako bumerang
neries to ze si ta nemaju radi ludia alebo nevsimaju lebo sa do toho zamotas, najdi si ine priority

Mar3k007

Ale ja môžem sa aj hodiť do priepasti kvôli nim a aj tak je to nanic :d. A možno bude problém aj v tom že sa venujem IT a Počítačom a programovaniu. Totižto nikto iný z našej školy sa tomu nevenuje.

jeanValjean

Ak niekomu pomôžeš taj to viac ako keby si mu ublížil. Nepochybuj pre nezáujem,zotrvaj v tom v čom cítiš dobro aj keď ti je zlé odplatou.

Hhah

A bez tak, aj keď sa od jednej skupiny ľudí cítim taká nechcená, bez tak som dokonalá. Oni sú možno aj navzájom naproti sebe takí chladní, že sa nenavštevujú. Ja už ale teraz skôr ich chcem zavolať von, občas, a urobiť krok prvá, už nelipnem.

Hhah

Môže to tak byť v živote, niekedy. .. Môže to byť také obdobie, že nepoznáš tých pravých ľudí... Ale neboj, buď tým kým si a nemeň sa pre absenciu niekoho alebo neviď sa zle pre absenciu niekoho.

Poviem Ti, mysli viac na ostatných ako na seba. Zabudni na seba a mysli na blaho iných, bez tak. Aj napriek tomu, že vnímaš tento problém.

Ja som si tiež cez podobné prešla, pred časom. Teraz je to v poho, i keď sa to nezmenilo. .. Venuj svoj čas niečomu užitočnému, čo robíš vo voľnom čase?

Ja inak poznám asi iba dvoch ľudí, s ktorými si rozumiem. Teraz prišiel do života druhý človek. A ani si moc nemám čo povedať s otatnými, ale ak sa mi neozvú, ozvem sa ja im, či nejdú von.
Tiež nečakaj niekedy, že sa Ti prvý ozve. Môžeš sám robiť kroky pre. .... No ono je pravda, že ak odozva nie je, tak sa to nedā.