mama ma vyhodila z domu

Príspevok v téme: mama ma vyhodila z domu
nedokonala

ahoj mám 15. Priznám si niesom najlepšie dieťa mám veľa chýb veľmi výbušnú povahu lenže niesom ani drzá k matke pokial ma niejak nevyprovokuje vždy sme mali pekný vzťah zdôverovala som sa jej a aj ona mne lenže často mama dostala sek do hlavy začala ma urážať vykrikovať mi všetko popritom niesom ani niejaky pankhart ktorý sa nesprace do kože okrem alkoholu (príležitostne) a cigariet nekonzumujem žiadne omamné látky ako ľudia v mojom okolí a pred dvoma dňami ma matka vyhodila z domu preto lebo som jednu miestnosť neporiadila dotoho sme sa veľmi pohádali som dva dni u kamarátky ale už viac tu byť nemôžem a k nikomu inému nemôžem ísť otec má vlastnú rodinu a mama sa mi ani len neozvala ani mi nenapísala čo mám robiť?

nedokonala

ja som nezdrhla mňa matka vyhodila a nikdy som ju nezaujímala nikdy ma nevychovávala namiesto toho sa mlatila skamarátmi po baroch takže si myslím že na tie pomeri sa do kože vpracem

Omen

Chlastáš, húliš, si "výbušná", "matka ťa provokuje", si drzá, odflákla si prácu, o ktorú ťa požiadala, zdrhla z domu a čo teraz čakáš od mamy?

To, že to bude ona, kto ťa odprosí???
To, že sa začne správať ako sa na poriadne decko patrí???

Sociálke sa ozvať môžeš, bude to rýchlejšia cesta do polepšovne, tam si nájdeš seberovných!

Potrebuješ veľmi malý dvor a veľmi veľký bič, aby si sa vpratala do kože a pochopila, že matka je tá, kto ťa živí, stará sa, vychováva ťa a je za teba právne zodpovedná!!! Jej dom, jej pravidlá! Ak toto urýchlene nepochopíš, skončíš zle, aj matka ťa do polepšovne môže poslať. Pochopila???

snowflake

vygoogli si telefonne cislo na socialku a nahlas ju, dostava na teba detske pridavky, je povinna sa o teba starat !

a co sa tyka teba , ked mas 15 nemas co chlastat, lebo v 18 skoncis na protialkoholickom...ani fajčiť lebo je to "in"
a predpokladam ze na tie cigaretle a chlast si asi nezarabas ale financuje ti to matka!!!

daniela2

Ahoj, to že otec ma vlastnú rodinu ešte neznamená, že prestal byť Tvojim otcom. Ľúbi Ťa rovnako ako predtým a keď sa nechceš ohlásiť mame, chod k nemu. Inak si myslím, že si na vyhodenie z domu nemala reagovať odchodom. Mama to povedala, lebo je ako každý človek aj ona tvor nedokonalý a praskli jej nervy.