Chránenie seba aj iných

Príspevok v téme: Chránenie seba aj iných
mmmonic

Zdravim. Vsetci zrejme vedia ake opatrenie vydalo SR na ochranu pred virusom. Pracujem v kaviarni v BA a moja situacia je taka ze minuly piatok som musela domov (stredne slovensko) kvoli zraneniu pri sporte. Nasledne ma dr. hodil na pn-ku na tyzden. V pondelok sa mam vratit do BA a zacat pracovat. Lenze v tejto situacii je podla mna nezodpovedne ze majitel kaviaren nechava otvorenu. Mam sa proti tomu nejako postavit? Keby bolo na mne do BA ani nejdem lenze musim nastupit do prace a doniest aj doklad o skonceni pn. (Pn si predlzit uz nemozem). Bohuzial ani ucty sa same nezaplatia ale keby aspon na tyzden zavrel. Ked som sa ho vcera pytala na situaciu ako to vyzera, povedal mi, ze nevie preco by sa kaviaren mala zatvarat. Takze netusim ci situaciu totalne ignoruje a to aj nariadenia statu lebo vsak business je business ale trosku ma to stve. Ked uz budem musiet ist pracovat, nemoze mi zakazat nosit rusko s respiratorom nie? Planujem sa aspon takto chranit a chranit aj ostatnych. Co si o tom myslite?

buducamamina

Ako ti to zamestnavatel vyriesil?...Nechal ta doma?...Vidis, keby si bola vedela, mohla si aspon na pn-ke zostat, aspon nejake koruny by si mala...

citatel

spravne som tomu pochopil, ze po majitelovi chces,aby to tam zavrel a plat ti nadalej posielal za sedenie doma? a ty si myslis, ze on je nejaky socialny podnik, ci co?
vsak si zober dovolenku. teraz je uz vsade malo ludi, tak by s nou nemal byt problem. a ak nemas, tak si mozes zobrat neplatene volno.