V košickej nemocnici je hospitalizovaný 86-ročný muž s podozrením na koronavírus v kritickom stave. Jeho vnuk mal nemocnici zatajiť, že bol v Benátkach!

miki25

stanienka:

Zatiaľ to veľa ľudí ešte nemá, ale... Tí čo sa doposiaľ nakazili tak mali v rodine nejakého "veľkého" cestovateľa, čo... Keď bude pribúdať prípadov bez tzv. cestovateľskej anamnézy tak až vtedy bude to zle. Hlavne modliť sa, aby nedostali to Rómovia. Keď to chytia Rómovia tak bude sa šíriť fukot. Viem o čom hovorím pred 2 rokmi boli v mojom meste osýpky a schytalo to okolo 400 Rómov, pretože nič nedodržiavali... Jednoducho bola by to katastrofa...

kvetinka777

- stanienka

najhoršie je to, že je kvantum ľudí, čo tieto veci zatajuje, že ani nepovedia, že boli v Taliansku

stanienka

podla mna je ovela viac nakazenich ked si zoberiete, ze kolko ludi to ma a ani o tom nevie lebo maju iba mierne priznaky, ti vsetci to prenasaju na dalsich ludi co tiez ani nemusia vediet, ze maju koronavirus, povedia si, ze je to len obycajna chripka lebo ani nevedia, ze prisli do kontaktu s niekym kto ho ma. hlavne netreba robit paniku