priatelia a vzťah

miki25

Chlap je dnes na zoznamke bez šance. Je to strata času, 99% žien ani neodpíše. Skôr podojíš kozu, ako sa niečoho dočkáš. Hlavne napr. tridsiatničky na zoznamkach už nie sú...

vanes11

a prečo neskúsiš pokec alebo inú zoznamku, veď každý človek má právo na lásku a priateľstvo, držím palce

jesenikovael

Viem, na čo narážaš a v tom ti veru neviem poradiť, treba hľadať možno aj na nejakých zoznamkách známosti

kvetinka777

- Simona393

podľa mňa je to veľa o tom aký je človek, nie o tom, či je na vozíku, jasné, že sú ľudia, čo majú voči tomu predsudky, ale nie je taký každý.

Simona393

Ludia možu mať predsudky. ale ak si mal pred urazom priatelov dobrych a teraz sa ti otočili chrbtom, tak to neboli skutočny priatelia
Poznáš piesen od Rudimental All night ft. Ella Eyre? Tam bola partia chalanov čo byciklovala a jeden vklzol priamo pod autobus za bieleho dňa, amputovali mu nohu a v tom videu zdokumentovali jeho pokroky, ked začal s protézou znovu byciklovať, žiť, a partia stála za ním a bojovala s ním.
Na vozíčkarov ťa teda odkazovať nebudem, ale sú vozíčkari, čo hrajú aj basketbal, trénujú na olympiády, stretávajú sa, aj sa zabavia, športuju, majú spoloční ciele
Niekde som čitala s jedným rozhovor. o také niečo by si nemal záujem?
Netvrdim, že máš športovať, ked sa na to necítiš, len proste sa tam stretavaju a asi aj riešia podobné problémy, sú na jednej vlne

Co sa žien týka, kludne by som sa dala na zoznamku aj s vozíkom, aby každý vedel o čo ide, a sú aj baby, čo chcú len pokecať, majú niekoho v rodine takého, takže nemajú predsudky, majú iné hodnoty
Nemyslím si, že si celoživotne odkázaný byť sám. Však aj muž, čo je uplne invalidný sa oženil, videla som x takých prípadov a videa na internete
To je len v tvojej hlave,že ostaneš sájm
Ked budeš vystupovať sebavedome, budeš vtipný, prateľský, veselý, hovoríš, že si dokonca šikovný sebestačný, myslím, že máš šancu si najsť kamarátov.
ČO myslíš?

janilka

preco mu brat iluzie, je kopec parov, kde je jedne na voziku a su spolu stastni. len to chce cas, podla mna si isto svoju polovicku najdes

Man30

k tým peniazom ja zarobim dosť mám prácu :) konkretne čísla uvadzať nebudem . a pokial ide o ten vozik človek je rovnaký ako všetci ostatný , mal som uraz nie mojou vinou. ak to niekomu vadí naznačujete a chapem to spravne tak že všetci ludia su vlastne pokrytci ?!!!