Pálenie vonkajšej sliznice vulvy

Príspevok v téme: Pálenie vonkajšej sliznice vulvy
Collette

Dobrý deň, diskusie ohľadom môjho problému sa tu už vyskytli, ale ani v jednej som sa nedopatrala, čo nakoniec autorke pomohlo. Aktuálne už piaty mesiac pociťujem pálenie vonkajsej sliznice vulvy, priestor medzi veľkými a malými pyskami. Zvláštne je, že väčšinu času to pociťujem iba na pravej strane vulvy. Začalo to pri brani ATB na močové cesty, potom ma dookola liečili na mykozu, ktorá to zrejme nebola. Potom prišiel nález ureaplasmy, ale po prelieceni doxyhexalom a fromilidom mam výsledky negatívne, no problém s pálením "zvonku" ďalej pretrváva. Gynekológ a urológ tvrdia, že mám asi narušeniu mikroflóru, ale už 2 mesiace sa dopujem laktobacilmi orálne aj vaginalne, no zlepšenie žiadne. Alergologia aj kožne sú negatívne, rovnako gynekológia a urológia. Okrem tej ureaplasmy boli všetky výsledky negatívne a to mi ich robili viackrát s časovým odstupom. Za ten čas mi boli naslepo dávane antibiotika, amtimykotika, preto ma teraz každý doktor odbije, ze je to mikroflora. Ja som však nepocítila žiadnu úľavu ani pri liečbe ATB ani po lakotobaciloch, rosalgine, actigeli, lactofeele. Mala som sedacie kúpele z repika, harmančeka, soli z mŕtveho mora, hypermanganu.Mam pocit, že som vyskúšala už všetko, ale zmena žiadna. Spôsobuje mi to veľký diskomfort. Partnera nemám odkedy tieto problémy začali, takže nikto to na mňa opakovane neprenasa. Bola by som vďačná za akékoľvek rady a skúsenosti. Ďakujem

Collette

Ďakujem za reakciu, aj wobenzym som brala, pijem urologické a ženské čaje. Vo vnútri problém nepociťujem, týka sa to naozaj vonkajšej časti. Výtoky nemám žiadne. Už aj ja odmietam akúkoľvek chémiu v podobe ATB a pod. , spodné prádlo periem v bio prasku, ale aby som vylúčila alergiu na prášky a avivaze...