Vytoky

Príspevok v téme: Vytoky
NikA-28

Dobry den,po dlhsej dobe kludu si sem idem znovu po radu. Poslednych par dni mam taky slaby ale hnedy- hnedocerveny alebo hnedocierny vytok...obcas zo mna idu aj nejake pevne veci, nieco ako pri menstruacii...ale taktiez je to sprevadzane dost neprijemnym zapachom...najprv som si myslela, ze mozno vytok od antikoncepcie alebo predmenstruacny, kedze dalsi tyzden mam dostat, ale ten zapach...

Moja otazka znie..mali ste uz niekto take nieco? Moze to byt nieco horsie, ako nejaky zapal/infekcia? Alebo ak ano, bolo to zle? :( problem je, ze gynekolog ma cely tyzden dovolenku..tak teda neviem, ci pockat alebo ist k zastupujucemu? Odradza ma to, ze on nepozna moj stav a taktiez neviem, ako sa to riesi so zdravotnou kartou? Kamoska mi hovorila, ze taky cas isla k sestricke svojho lekara po kartu..s nou k zastupujucemu..a potom ju nosila aj naspat...tolko casu nemam, kedze su z dvoch opacnych stran mesta :( a ani neviem, ci u mojho je teraz sestricka, ale skor nie ako ano...co mam robit?

NikA-28

Toho sa bojim, ci to nemoze byt nieco take, na jednom vajecniku som mala dermoid, to bol nezhubny nador z buniek koze, zubov, vlasov a neviem coho a kvoli tomu uz mam jeden vajecnik vybraty :( na googli som nasla dokonca aj rakovinu krcka...tak neviem...a neviete ako je to s kartou? Mozem zajtra ist priamo k zastupujucemu lekarovi a povedat od koho som, ze potrebujem vysetrenie a vezme ma?