Porovnanie fitness centier na Slovensku! Aké sú ceny vstupov, permanentiek a osobných trénerov?

Táto diskusia patrí k článku: Porovnanie fitness centier na Slovensku! Aké sú ceny vstupov, permanentiek a osobných trénerov?
Porovnanie fitness centier na Slovensku! Aké sú ceny vstupov, permanentiek a osobných trénerov?

Chystáte sa začať cvičit, no neviete, ktoré fitko si vybrať? Porovnali sme pre vás vybrané fitness centrá na západnom, strednom aj východnom Slovensku. Koľko stojí mesačná permanentka? Ponúka fitko skupinové cvičenia a má kvalifikovaných osobných trénerov?

zuzfed

osobného trénera som jedného času mala, pri jeho tréningoch som sa veľa naučila a vedela som si už potom aj sama viesť tréningy

kbenikova

Tiež bývam na vidieku a iná možnosť ako doma nie je, sme malá dedinka takže asi tá obecná posilka tu nie je, rada si zacvičím doma alebo chodím rada aj na zumbu

adkanov1

Ja som chodila do martina, potom ako sme sa presťahovali na dedinu je to už ďaleko a preto som sa rozhodla pre menšie fitko doma, POstupne si kupujem pomôcky na www.fitham.sk

Dominikee

tak to ti fandím, u nás bola snaha tiež cvičiť na nejakých strojoch, ale zakaždým z toho bolo len to, že sa na ne odkladali veci, až potom skončili v pivnici a nakoniec na inzeráte.

janulka78

rada chodím cvičiť všestranne, nemám presne obľúbenu posilovnu. Aj domov som si kúpila rotoped napríklad aby som vyplnila aj voľný čas doma cvičením. Mám z fitham

Andy Kmec

Dlho chodím do Ružinova do Perly. Alebo lepšie povedané teraz som po operácii kolena začal asi pred 5 týždňami. Koleno sem tam cítim dám si však wobenzym a je to všetko v najlepšom poriadku:)))