Preháňa ma po každom jedle

Príspevok v téme: Preháňa ma po každom jedle
Vieniektocomije

Mám 21 rokov
Dobrý deň, už asi tri týždne trpím hnačkami, ktoré sa posledný týždeň začali stupňovať. Čokoľvek zjem po dvoch hodinách dostanem kŕče a musím utekať na wc. Bola som u mojej obvodnej doktorky ktorá mi predpisala probiotiká, spravila výter a zobrala vzorku stolice ktoré boli testované na salmonelu helicobaktera (kvasinky?)... No všetko skončilo negatívne. Poslala ma taktiež aj na infekčné kvoli krvi, ktorá sa mi začala objavovať v stolici. Tam mi povedali že to bohužial na infekčné nepatrí a mám isť na odber krvi NASPÄŤ k mojej obvodnej. Momentálne čakám na výsledky. Bolesti brucha nemám. Iba po jedle, no po návšteve wc bolesti ustúpia. Mala som podozrenie na intoleranciu no aj po dodržiavaní veľmi striktnej diéty (5 lyžíc ryže, po ktorých ma aj tak prehnalo) sa na druhý deň príznaky vrátili. Zažili ste niekto niečo podobné? Zistili vám intoleranciu?

Tomass 12345

Možno máš syndrom dráždivého čreva. Skus jest pomalšie, dané jedlo nezjedz za 15 minut ale trebars za 2-3 hodiny, jedz po kuskoch a jedlo poriadne rozžuj. Zacni užívať i kvalitné probiotiká z lekárne.

swistica

Intolerancia sa ti prejavi az po niekolkych dnoch. Okamzita reakcia je pri alergii. Nemozes vsak mat alergiu na vsetko ... Ibaze by vsetko to jedlo malo nejaku spolocnu zlozku. To bude asi nieco ine.