Prosím o pomoc - ako mám pokračovať v tom aby mi zistili čo mi je

Príspevok v téme: Prosím o pomoc - ako mám pokračovať v tom aby mi zistili čo mi je
Veronika1210

Dobrý deň, už dva roky mam problemy s očami ze ich mam bud opuchnute alebo suche alebo červene cele okolo oči. Bola som aj u očnej ta mi vie dat len kortikoid..bola som aj u alergologičky .. ku kožnej nemam chut ist ak mam byt uprimna viem ze mi da mastičku a dost..ale ja viem ze je to problem z vnutra a neviem ako sa pohnut dalej.. z testov krvi - na laktozu - lepok mi vysiel helikobakter ale uz v chronicite (zevraj uz v norme) a zvyšene hodnoty ny lepok. samozrejme stravu dodržiavam ako bezlepkač.. obvodna mi dala odporučenie na gastro na ktoré ma objednali o pol roka takze čakam. stravu dodržiavam ale aj tak niesom ok je to lepsie ale nie uplne..raz to mam horsie raz lepsie svrbí ma aj telo. prosím čo si myslite poradte ako mam pokračovať či je to niečo s pečenou alebo obličkami ? slezina? na ake vysetrenie mam ist. neviem sa pohnut. dakujem ta kazdu radu lebo takto sa naozaj neda existovať kazdy den. Veronika

ahjajjaj

ahoj, pri problémoch s pokožkou, a pokožka okolo očí a pier je nesmierne citlivá, by som Ti odporúčala brať vyššie dávky vitamínu B komplex forte a vitamín C-500 mg, alebo 1000 mg s postupným vstrebávaním, okrem toho kolagén v tabletkách.

Bubuu

Kortikoidy neliečia ale škodia. Od gastra si nič nesľubuj. Ak tu chceš pomoc, čo najlepšie popíš svoj problém.