rakovina lymfatickych uzlin

jazminn

Dnes som bola na tu vzorku kostnej drene, bolelo to strašne. Potom som išla k lekárke, ktorá povedie moju liečbu. Povedala, že 99% ľudi s podobnou dg sa vylieči. Mám agresívny lymfom, ale vraj je to o to lepšie, že je agresívny, lebo na ten lepšie zaberá liečba, ako na tie neagresívne...Takže 9.3. nastupujem na prvú chemo...

Toomas 12345

jazminn :

Tie ktoré sa dávaju do chladničky, volajú sa adults dophilus.

Vitamín C je taktiež vhodný, napríklad kvalitný je ten od Jamesona.

Tomass 12345

jazminn :

No hlavne si posilni imunitu, pretože tá je klucovym faktorom ktorý pomáha pacienta vyliečiť. Jedz protizapalove potraviny typu kurkuma, skorica, cesnak, cibula a vela zeleniny a ovocia a kvalitne probiotiká z lekárne.

ahjajjaj

Ahoj Jazminn, o rakovine lymfatických uzlín toho veľa neviem, ale hlavným dôvodom onkologicky chorých pacientov býva psychika. Za posledných 18 mesiacov väčšiny z nich dôjde k nejakej väčšej traume, ktorá im zlikviduje imunitný systém a spôsobí taký deficit imunity, že systém nerozpozná rakovinové bunky.
Tu som našla niečo: www.zdravie.sk
prečítaj si. Takže by som odporučila každý deň mierne cvičiť, trochu zmeniť stravovanie, brať celladam, alebo iný doplnok výživy, zmeniť myslenie na pozitívne, skús počúvať Mozarta, Vivaldiho, a absolvovať všetky lekármi navrhované spôsoby liečby. V Biblli je písané:
"Viera Tvoja Ťa uzdravila". Takže sa pokúšaj pozerať na veci s optimizmom a vierou, rakovina je o vnútornom - psychickom boji.

jazminn

Liečiť sa idem na onko-hematologiu, na začiatok vyšetrenie kostnej drene, som už anemicka...a čo bude dalej zatiaľ neviem...

jazminn

ide o high-grade agresivny CD20+B-NHL najskôr typu difúzneho veľkobunkového LYMFOMU /DLBCL/ s imunohistochemickou expresiou bcl6 a c-myc "dougle hit" l&mfom morfologicky centroblastovy variant, fenotypovo non-Gcb typ.