Niekto si písať? Depresia.,paranoja

swistica

Depresia vnika ako chemicka nerovnovaha v mozgu. To, ze sa niekto citi zle kvoli praci, vztahom, yetimu atd. nie je depresia v pravom zmysle slova. Cize tvoja otazka preco mas depresiu je ...

Tomass 12345

swistica :

Môže byť bezdovodne, alebo na základe nejakeho dovodu (rodinne problemy, partnerske vztahy, peniaze, kamaráti, fyzická krása, atd).

tweetie

swistica - chapem, co tym myslis, ale to by musela byt fakt optimisticka holka alebo typ matky Terezi, ktoru nic nezdola. Ja som taketo nieco v minulosti uz zazila a teda z dlhodobeho hladiska by mi asi hrablo, ak by som mala byt ta, na kt. ide takyto clovek "parazitovat".
Autor by sa mal v prvom rade snazit dostat sa sam z depky (cez vlastne zaluby), ale ak si najde holku podobneho zmyslania, aspon si budu rozumiet, pretoze clovek bez depky dlhodobo (podla mna) nepochopi depresivneho cloveka.

Aloneman

Radšej by si mal zájsť za psychológom/psychiatrom, ktorý by ti reálne vedel pomôcť.

Ženské, zvlášť tie v tebou uvedenom veku, môžem zaujať len plnou peňaženkou, kreditnou kartou s vysokou sumou na účte, drahým autom atď., no určite nie depresiou. Po ďalšie, ženské väčšinou depresiami netrpia, lebo všetko sa točí okolo nich a všetko majú bez pohnutia prsta, vrátane partnerov, bohatých partnerov samozrejme. Navyše, ženské sú maximálne neempatické a svojimi slovami by ti mohli ešte viac ublížiť.