Tažke dýchanie

Príspevok v téme: Tažke dýchanie
aerzob331

Zdravím už par týždnov si neviem rady s mojím zdravotným problémom..mam tažkosti s dýchanim keď vydýchnem ako keby som necítil potrebu sa nadýchnuť som aj zadýchaný nemôžem ani rozprávať veľmi lebo som zadýchaný citim aj ako keby som mal malo vzduchu alebo že kyslík mi nejde tam kde ma neviem to popísať dobre ...cítim aj ako keby taký tlak v krku alebo ako keby mi sŤahovalo hrtan alebo čo občas dostanem taký krč v krku alebo tlak .. posledné tri dni ma občas začne poriadne pichať pri srdci a po paru minútach to prejde.. som aj zachrípnutý.. neustále myslím na to dýchanie skoro celý deň ..čo sa týka vyšetrení bol som akurát na krčnom a tam mi už aj dávnejšie zistili také výrastky v nose polypy alebo čo.. včera som na krčnom tak isto že mam vraj červenú tu sliznicu až v nosovej priehradke.. ale mne sa aj ústami dýcha tažko .. s tým dýchanim sa mi to stalo asi 2-3 týždne dozadu pri pití alkoholu odvtedy vkuse vnímam dýchanie a mám tie tažkosťi.. podotýkam že pijem celkom často alkohol neviem či to s tým môže súvisieť.. som aj alergik na alergologii som uz nebol dlho tam mi zistili alergiu na viacero veci.. momentálne beriem sirup triffed a nieaký sprej do nosa.. tak isto asi 2 mesiace do zadu som bol na pohotovosti a tam mi zistili príznaky neurogénnej tetánie..ale s takýmto dýchanim som ešte nemal problém beriem aj MAGNE B a VITAMIN C .. a ešte sa cítim akoby som bol plný v bruchu a taký tlak tam kde je pankreas..ešte doplním že na kardiologii som bol asi mesiac a pol dozadu a srdce som mal v poriadku.. akurát problémy s vysokým tlakom mávam lieky neberiem žiadne len to magne B6 a momentalne ten sirup triffed a sprej do nosa

Tomass 12345

Zájdi si na plucne vyšetrenie, a na kardiologii si bol v čase ked si mal tie plucne problemy ?

Na zlepsenie dýchania jedz roztlačený cesnak.