Čo robiť keď frajerka neviem či ma miluje

Príspevok v téme: Čo robiť keď frajerka neviem či ma miluje
Firang

Dobrý deň mám 18 a moja priateľka má 16 chodíme spolu už rok a pol . Mám problém že zo dňa na deň sa niečo stalo ani sám nechápem čo išli sme von bolo všetko fajn na druhý deň sme si písali a už nebolo nič fajn napísala mi že nevie či ma miluje že som otravný a že má iba 16 rokov a chce si užívať a nie iba somnou byť stále tak sme išli zase spolu von a rozprávali sme sa plakala a zároveň aj smiala sa neviem čo mám robiť milujem ju a nechcem ju stratiť keď som bol pri nej smutní tak ma silno objala potom povedala že láska neplač a keď som sa jej opýtal že ty si mi povedala láska a ona že sila zvyku prosím poraďte čo mám robiť

Aloneman

No mlada už zjavne "dospela" do štádia, kedy sa jej zunovalo chodiť s nejakým chudobným študentom (ktorý ešte nezarába prachy a milionársky synáčik zrejme tiež nie si, inak by si niečo takéto nikdy neriešil), začínajú sa v nej prebudzať typické ženské vlastnosti ako napr. chamtivosť, vypočítavosť, nenásytosť (po peniazoch a luxuse) a zachcelo sa jej sadnúť na kolík nejakému pracháčovi s drahým autom, domom, hoc aj za cenu toho, že je výrazne starší, prípadne nejakému rovesníkovi z prachatej rodiny. Treba sa na ženské vykašľať a riešiť iné veci.

monster_energy

Veď to je len 16 ročná pipka, čo od takej čakáš???
Ja mám 25 rokov a ženy aj v mojom veku sa chcú stále len baviť a užívať si... nemôžeš ju prinútiť aby zostala s tebou, proste si s ňou uži tých pár chvíľ a potom ju pusti nech si utečie zase ďalším a tak ďalej...

Ja som bol tiež v tej ilúzii že som chcel "vzťah" ale to proste takto dneska už dávno nefunguje.. Mladé si chcú užívať a neviazať sa až do 30ky dnes... je to na h**vno ja viem, ale musíš sa s tým zmieriť, že takto to dnes proste funguje, čím skôr tým lepšie.

Ako starší chlapec ti dávam radu - nestrácaj čas tým že sa budeš zamilovať do jednej baby a kvôli nej sa trápiť... Ona ťa má, vieš kde... ona ti za to NESTOJÍ !! Nerob takú chybu. Chlapci ktorí úprimne milujú mladú babu sú tým babám len na smiech.. dnes je skoro každá kurwa, sorry že sa o tej tvojej tak vyjadrujem, ale čím skôr zistíš pravdu tým skôr lepšie pre teba. Neurob takú chybu ako ja a nestrácaj čas kvôli jednej... Takých je milión.
Užívaj si kým si mladý, striedaj tie baby. Lebo to je presne to čo chcú. Chcú si len užiť a vypadnúť a nie nejakého ťuťka, ktorý ich miluje a je stále pri nich, takého chcú až po 30ke keď chcú decko...

Dobre ti radím! Toto ti poradí každý chlap, ktorý má viac ako 25 rokov. Nech si poradiť od skúsených a nerob chyby, uč sa z chýb... ja som bol rovnaký ako ty, ale ty nemusíš byť. Máš len 1, máš kopu času

Carie

Ked hovori ze nechce byt stale iba s tebou tak jej skus dat viac slobody, nech ide von aj s kamoskami, potom sa aj na teba moze viac tesit.