Prvý menzes

Bella23

Teraz v Júny... Mám 12. Bola som na to pripravená, u nás sa odjakživa vravelo otvorene o menzese. O 5 ráno som dostala silné bolesti v podbrušku, našťastie bola mamka hore takže mi dávala obklady a tak... Čakala som že to bude horšie,no v pohode.??

akinom007

1.6.1996 v 12 rokoch :) spomienky? nakolko som velmi dobre vedela o co ide boli mi extrem trapne ako to povcedat mame a vypytat si vlozku :) druhy x som dostala potom az novembri a odvtedy uz chodil pravidelne recp medzi 30-40 dni. Po 2 rokoch sa to ustalilo. A dalsie spomienky? Bolesti a trapasy :D Najhorsie to bolo na zakladnej ked sa este clovek hambi....spoluziaci pubertaci sa smeju atd.

Nana1513

Ahoj mam 13 mala som 3 krát menštruáciu pravidelnú 28 dní , teraz čakám na 4. 4,5 mesiacov. Je to v pohode?

dratha87

ked som mala 14 rokoch som dostala prvy menzes. prvy bol este vcelku fajn ale ten dalsi to uz bola hroza. neskutocne bolesti som mavala.

Van-ness

V14 a neviem, mama ma na to pripravovala takze som nezostala uplne prekvapena, ze co to je len ma velmi bolelo brucho mala som strasne krce ale iba prvy krat, potom to uz bolo lepsie