Sibírsky Husky

Príspevok v téme: Sibírsky Husky
Tutenstein_xD

Rozmýšľal som, že by som si kúpil Sibírskeho Huskyho. Vždy sa mi toto plemeno páčilo, ale sú tu tri háčiky. Bývame v byte, robím krátky a dlhý týždeň, kde pracujem od rána do noci, takže by som sa mu nemal ako venovať naplno a taktiež máme mačičku, ktorá má cca 6 rokov, takže neviem, či by si zvykli.

Máte niekto tiež väčšieho psíka v byte ? Bol by to veľký problém si zobrať do bytu psa, ktorý bude v dospelosti veľký ? Nebude mu chýbať väčší výbeh ? Ak nerátam, že by som s ním chodil niekoľkokrát za deň von ?

Naozaj som nad tým tuho premýšľal, pretože zvieratá máme veľmi radi. Mali sme už naozaj dosť zvierat a určite nie sme typ, ktorý vyhodí zviera a nech si ide kam chce. Ďakujem za názory.

Tutenstein_xD

DoktorExitus to je tvoj problém, že to tak vidíš. Hrabe mi len preto, lebo si chcem kúpiť psa, ktorý sa mi vždy páčil ? Ja som sa pýtal na niečo úplne iné v založenej téme, tak neviem prečo odpisuješ hlúposti. Asi máš problém chápať písaný text :)

silvusiq

Zrovno toto je také plemeno čo sa proste potrebuje hýbať. To ani nie je o tom, že chodiť s ním ráno na obed večer von ale on potrebuje oveľa viac pohybu, on by potreboval chodiť niekam kde ho môžeš pustiť aj z vodítka aby sa prebehol, dobrý výcvik a hlavne čas mu musíš venovať. S tým režimom aký máš ty ti rovno poviem, že ten pes by trpel

snowflake

na čo chceš psa, ked píšeš že nebudeš mať čas sa mu venovať,
nepíšeš či bývaš vo vlastnom byte čo je podstatný fakt,
ked máte radi zvieraá prestahujte sa do domu, a na dvore by mal pes aj dostatocný výbeh...
preštuduj si niečo o tom plemene, ten pes potrebuje vela pohybu a nie byt zavretý v byte, tiez má svoje potreby pohyb, vykonavat potreby, kvalitna strava,..a už si počul zavíjať huskyho? a teraz si predstav čo na to tvoji susedovci, keby mali cely den kym ty budes v robote pocuvat zavijanie psiska, jednak môžu na teba zavolať policiu, za tyranie zvierat a držanie psa v nevhodných podmienkach - kedze pes nie je vec! a za dalsie môžu spísať peticiu, že máš psa dať preč!
ludia maju psov zavretých v bytoch , niektori dokonca 12 hodin!! a tych chudakom potom poodchadzaju oblicky lebo zadrziavaju moč,

-ostan radšej iba pri tej mačke... nie je taka naročna
alebo rieš prioritne kupu domu...

-ja byvam vo vlastnom byte, páčia sa mi levy , tigre su to take mile mačičky :-D a to neznamená že si ich kupim do bytu