antikoncepcia Pharmatex

klkmj

ale nestarste,ja tiez pouzivam parmathex a aj kondom..myslite ze sa moze nieco stat?ved vsade je pisane ze s kondomom a chemickou antikoncepciu je minimalna sanca ze otehotnies..

miruliko

Ahojte prosim vas nechcete odomna kupit pharmatex cipky mne ani priatelke nevyhovuju a mame cele balenie asi len 2 chybaju a skoda vyhodit. Napiste mi ak mate zaujem

maja87

...ja sa ho chystam kupit, pretoze HAK som skusala uzivat uz 2x a nenormalne co to so nmou porobilo...priatelovi kondom vadi...tak rozmyslam ze prerusovana suloz + pharmatex to by hadam islo,nie???...ine metody nechcem ani skusat lebo mam len 20 rokov....no ale zatial nepoznam nikoho osobne kto by s tym mal skusenosti...ozaj a aka je vlastne jeho cena???len tak pre orientaciu, ale sak ked je to dobre tak je to vpodstate jedno:)

erzulicka

Keby to bol taky prevrat, nikto by asi neuzival hak!!!!!!!!Aj najposlednejsi gynak radi pouzivat kondom popri Pharmatexe.

D_nika

docitala som sa, ze s kondomom sa znizuje spolahlivost. obehla som par for a zienky si vychvaluju viac krem, ze krajsie vonia :) a globule skor zapachaju.. krem takisto posobi ako lubrikant tak trosku :)) tak mas o vyhodu navyse. pri pouzivani podla pribaloveho letaku je moznost otehotnenia minimalna :)) dokonca je to spolahlivejsie ako kondom :))