Poradte

Príspevok v téme: Poradte
Bero

Existujú nejaká kombinácia vitamínov,minerálov,ktoré zlepšujú náladu,zabraňujú pochmurnej nálade,depresii,nechutí?
Nič mi nerobí radosť,odzrkadľuje sa to na zdraví,nič ma nenadchne,šport čo som mal rád nemôžem ani cítiť,premaham sa.
Niekedy je mi lepsie cítim sa fajn ale potom zas dole.
Nechcem takto fungovať,prečo mi tak je netuším.
Sebevraždy a také to určite nie,ale nejde mi nálada proste.Nemam takú tú obyc.radost zo života.

Bobsun

Môžem otázku? Mam predpísaný liek tramal vlastne doretu ale obsahuje ho... No bolesti neutichaly tak som si dával viac a viac až som za volantom odpadol bolo mi zle. Chvála Bohu nič sa nestalo. Ale neviem nájsť vodičak ani občiansky... Nemyslím si ze polícia má právo vziať mi vodičak. Nebral som ho ako drogu len som si zmenil dávkovanie. Ako mám dokázať policajtom nevinu? Mam od lekára doniesť potvrdenie? Mimochodom skončil som s doretou hnus liek

Tomaas 12345

Mne vždy zlepší náladu myšlienka že večný život s Bohom v nebi existuje. Velmi túžim po večnom živote s Bohom v nebi, a ked som zhliadol krestanske svedectva neba/pekla - man in heaven, testimonies of heaven/hell, ktoré večný život v nebi potvrdzuju, hned som dostal chut do života a zmysel.

Posilni si svoju vieru vo večný život skrze pozretie hore uvedených krestanskych svedectiev, a ked bude tvoja viera silná potom budeš zažívať euforie radosti z myšlienky na existenciu večného života v nebi. Hovorím z vlastnej skusenosti.