Banalita ci nieco vazne...

Príspevok v téme: Banalita ci nieco vazne...
Gafo

Dobry vecer.
Nesmejte sa mi prosim nejsom hypochonder ale len clovek ktory sa neciti zrovna ok.Par dni mozno tyzden citim tlak,alebo velmi zvlastne pichanie,nad lavym okom,asi 7cm nad obocim,malicko aj vlavo na spanku.Ten pocit je pre mna novy,velmi neprijemny.
Snazil som sa nejak rozumne vyradit,ci to neni prechladnutie dutin,zub,prefuknutie studenym vetrom,atd.Mozno je to fakt banalita ale preco je to len v tej oblasti.
Rozmyslam ci to nemoze byt nieco vaznejsie,uzol ciev,upchata cieva,nador...migrena,tlak?
Je to ako ked pichne,zatlaci,klud,pichne,zatlaci klud.Raz casto,potom menej casto.Ked chodite do prace je to otrava psych.to nepridava.
K akemu lekarovi si vypytat doporucenie?

chamomile

brunetka, podla toho ako tam pisu, tak aj na bolest hlavy, ten mentol je tam fajn, taky silny
Zloženie

Mentol a rastliny s antireumatickým účinkom.
Odporúčanie

Má antireumatické, protizápalové účinky, zmierňuje bolesť hlavy a pozitívne pôsobí pri svrbení spôsobenom hmyzom.

Tomaas 12345

Gafo :

Ked nepomohlo teplé obklady tak vyskusaj studené obklady, tie by to mali umrtvit a bolest by mala prestať.

silvusiq

Treba ísť k neurológovi, osobne si myslím, že keď ti to vystretluje od oka alebo teda tam je bolesť tak to bude migréna ale treba to potvrdiť

Gafo

Dik tak skusim povedat obvodnemu nech ma posle,snad ma nevysmeje.Tomaas nahrieval som skoro cely den ale vecer zas zacalo.Neni to bolest ale tlak a sem tam to zapicha.
Len preco furt na rovnakom mieste.

Tomaas 12345

K neurologovi si vypýtaj odporucanie.

Skus si na to dať niečo teplé, teplú handru, mohlo by to potom prestať boleť.