Sladkosti ktoré sa už nevyrábajú

Príspevok v téme: Sladkosti ktoré sa už nevyrábajú
Zdroj

Ahojte určite si pamätáte vlnky, resanku, čierný princ a vela dalsich sladkostí , ktoré už bohužial nekúpime. Badala som na nete a hladala som jeden druh sladkosti ktore uz nikde nevidim chcela som sa poziet ci sa nebudu dat zohnat cez net no uz netusim ako as dane keksiky volali. Bolo to davno akurat si pamatam ze to bol pomarancovy keksik v oranžovom obale na ktorom bol pomaranc bol to len jeden podlhovasty kusok. Tak isto bol myslim ze aj vanilkovy alebo citronový už neviem ale na pomarančový si pamätám veľmi dobre. Netuší niekto ako sa mohli volať ? dakujem za odpovede :)

fonte

hmm, nerob chute, mne tiez chybaju rozne, az sa mi urobili chute, nikde to uz nemaju, dostal som pazravku takto na noc :D

Almarinos

A ešte som si spomenul na jedno- čokoladova poleva vo vnútri a ovalne to bolo- Romanca. To som moc nemal rád. Ale dal som si keď bolo :)

Almarinos

Lepene keksiky hnede s polevou vo vnútri - Princezky teraz majú tuším nový obal www.google.com
A tie citrónové som mal.aj ja rád. Tie- som dávnejšie rozmýšľal ako sa to volalo, ale myslím že to boli Citrónky. Mohli by ich znova vyrábať, ale ja fakt nechápem prečo to skončilo. Možno by pomohlo napísať do seredskej pekárne