Kolega

Príspevok v téme: Kolega
Pasta

Mali sme firemnu akciu a dost sme popili. Niekolkokrat ma jemne pobozkal, drzal za ruku, okolo pasu, travil vsetok cas so mnou. ostatnym hovoril, ze vie co robi. Je zenaty, ja 35, on 50. veriaci. Vzdy sme si boli sympaticki. Po akcii zavolal ohladom pracovnej veci, bol mily ako vzdy. Chce viac (sex) alebo to bol len alkohol? Vdaka.

Pasta

Vdaka za rady. Vyvinulo sa to do mileneckeho vztahu, ktory obom vyhovuje. Ako tu niekto pisal, alkohol sam od seba nerobi nic, len ruca zabrany a posilnuje to, co clovek citi a chce. Rozvod od neho samozrejme nechcem, nehovorime o laske na cely zivot. Ide o pritazlivost, ktorej sme dali sancu prave vdaka tomu osudnemu veceru.

ZdravyUsudok

Alkohol vie dost popliest hlavu,
ako pises dost ste toho popili ..
Ako sa k tebe sprava za triezva?
..a ma to buducnost? Si mlada este, mas 35 ..on 50 rocny muz, zenaty co potuženy alkoholom zatuzil po mladom mäsku ..
Naozaj chces toto?

radinus022

toto zaváňa prúserom do budúcna, neviem akoby som s takým človekom fungovala v práci, to by som nezvládla

matila

ojojooj tak toto nie. jednak je podla mna na teba dost stary a za druhe si myslim, ze by sa s tebou iba tak zahraval, uz v hentakom veku sa nikto rozvadzat kvoli milenke nebude