Oranžové krištáliky v semene

Príspevok v téme: Oranžové krištáliky v semene
Samsoniss

Zdravim, dnes po ejakulacii som našiel v semene oranžové krištáliky asi ako zrnko ryže tak 4... Nehľadal som to v semene samozrejme :D no ejakulat akoby niečo držalo a potom to zomna vyšlo, proste išli zomna tie krištáliky ... Neboli úplne tvrdé ako kameň no dosť tvrdé, niekde som čítal že to môže byť častým sexom bez ejakulácie u muža, čo je v mojom prípade dosť časté, som mladý chalan takže s priateľkou vydržím dosť dlho že už potom aj kašleme namna :D teda ja dobrovoľne..... Niekto niečo k tomu prosím? Nechcem ísť k urologovi hneď kôli tomuto

ufonik99

To je stara krv, ktora sa dostava do semena z tenkych vlasocnicovych ziliek v semennikoch. Vznika to vtedy, ked nemas dlho sex a nenastane prirodzena nocna polucia na uvolnenie semena. Toho semena je tak vela, ze vytvara tlak na semeniky az tak velmi, ze praskaju zilky vo vnutri. Ved sa hovori "ze som nadrzany, az mi prasknu vajcia".
Musis masturbovat aspon dva krat do tyzdna, alebo castejsie sex, ale az do ejakulacie.

Samsoniss

@JAGDPANZER_E100 neni to tak že sa nedokažem urobiť hentakým štýlom, keď to robím sám ide to hneď, tak isto bez gumy, ide tam len o ten pocit že mam kondóm a proste možem robiť čo chcem neni to ono, myslím že keby mam upchate kanaliky, tak to nepojde ani mne samemu

JAGDPANZER_E100

Ak sa nedokážeš urobiť to znamená že máš upchaté kanálinky, ktorými ide semeno to asi vieš. A tomu zabraňujú práve močove kamene.

Samsoniss

@JAGDPANZER_E100 s gumou naozaj nie :D ale ide brať o5 antikoncepciu a to už bude okey, to viem na 100% :D, no a nemyslím si že sú to tie močové, no každopádne to nechám tak a ak sa to bude viac krát opakovať skočim k urologovi

JAGDPANZER_E100

Hmmm.
Tažko povedať čo ti je ak máš kryštalíky tak to nie su náhodou kamene keď čúraš.

Ak nie tak fakt neviem.

A píšeš že sa neurobíš ked sexuješ?

JAGDPANZER_E100

Hmmm.
Tažko povedať čo ti je ak máš kryštalíky tak to nie su náhodou kamene keď čúraš.

Ak nie tak fakt neviem.

A píšeš že sa neurobíš ked sexuješ?

Samsoniss

@JAGDPANZER_E100 Kedže obydvaja študujeme a cez týžden spolu niesme tak dajme tomu každý druhý víkend, ale keď sme spolu tak aj viac krát za noc/deň a niekedy sa nespravím ani raz, proste to s gumou nejde aaaa inými sposobmi to je na dlho a prestane to baviť oboch, no nevadí mi to úprime... no myslím si že moje problémy možu byť koli tomuto