biele vlákna v moči

Príspevok v téme: biele vlákna v moči
Peggie26

Ahojte, od decembra pozorujem vlákna v moči. Biele dlhé. Myslela som si že to je len preto že som bola chora alebo už prešlo vyše mesiaca chorá som už dávno neni ale stale to tam je ... ráno je moč čistý potom sa to zhoršuje. Ja už nemôžem ísť k lekárke lebo od mája som chodila po rôznych vyšetreniach pre rôzne čudné zdravotné problémy ako slabosť, problém s dýchaním, bolesti brucha, pocit na vracanie, zakal sklovca, teploty keď mi prišlo zle zvýšene čo sa mi behom 30 minut zasa stratili, krútenie hlavy, prešla som mr ct mozgu, vyšetreniami krvi, testom tetanie, alergologičkou, gastrom, ušným všetko super jedine čo mi zistili je funkčná porucha čriev, čo v podstate ani nie je diagnoza, už si myslia že som hypochonder ale mne sa to deje stále zo sekundy na sekundu mi príde zle na odpadnutie slabosť, zimnica, zvyšená teplota, a zasa je to preč, skúšala som test na stav moču, a keď mi prišlo zle tak som mala zvýšené bielkoviny a leukocyty ,,, ráno som mala zasa všetko v poriadku, teraz zasa zvyšene len leukocyty, neviem či je to normalne ale už fakt lekárom neverím prihlásila som sa aj na psychoterapie lebo ja už neviem čo sa deje už som z toho dostala úzkosti.... či je to normálne aby mi takto bolo na začiatku som prekonala vírus CMV a infekciu ureaplasmu ... čo stým močom prejde to keď už je to skoro 2 mesiace? zdravotné problémy mám od mája... :(.

Peggie26

áno robili tiež som si myslela že to je už ono a nie je ... :( teraz som na takej ľahkej strave čo nenafukuje takže bolesti ustúpili iba mam niekedy ľavu stranu brucha ako pri žaludku niekedy citlivú na dotyk....ale strava bez lepku a mlieka funguje... teraz idem zaradzovať naspäť aby som vedela ktoré veci mi robia zle... len tie náhle ,,príhody" že mi je na odpadnutie, slabosť atď atď... zimnica, pocit na hnačku, zvýšena teplota ostali ... :/neustále nízky tlak cca priemer 87 na 60 a ja už neviem snažím sa stým naučiť žiť.... cítim sa veľa krát ako chorá