Co mi je? Zapaly, vyrazky, slabost, unava...

Príspevok v téme: Co mi je? Zapaly, vyrazky, slabost, unava...
Keita

Prosim neviete co mi moze byt? Od leta sa mi sype zdravie. Najskor mi diagnostikovali seboreu, velmi ma svrbieva pokozka hlavy, padaju mi vlasy. Ked dlhsie ako tyzden nepouzijem Clobex, tak je to tyrania. Do usi musim tiez mat kortikoidovu mast. Na padanie vlasov nastastie pomaha vodicka. V decembri som sa vysypala v dekolte a na chrbate, ramenach, mesiac uzivania antibiotickej vodicky nepriniesol zatial vysledky. Najnovsie ma svrbi pokozka na celom tele, ako keby bola extremne sucha. Neviem co sa to so mnou deje, nikdy som taketo problemy nemavala. Moze to mat suvis s tym, ze som v lete vysadila antikoncepciu po rokoch? Vraj to moze byt aj premnozena kandida? Citim sa niekedy tak strasne unavena, ze by som prespala cely den. Vobec to nie som ja a nechapem co sa deje, krvne testy v lete boli v poriadku, o par dni pojdem znova a cakam na vysledky stitnej zlaty. Zatial mi nik nepomohol a velmi sa bojim, ze je to nieco vazne :(

KatkaKat

Ja som mala take iste priznaky, niekedy som az omdlievala od unavy, vecne upchaty nos, a ked som si dala spravit krvne testy, tak dopadli dobre. Ziadny doktor mi nevedel pomoct, az nakoniec jeden zistil, co mi bolo. Mala som mrle neviem ako dlho a to som cistotna a zena po tridsiatke. Vobec sa mi neobjavovali v stolici, boli ukryte niekde v zahybe v creve. Mohla som ich mat aj mesiace a rozbijali mi imunitny system. Tak liecba bola taka, ze som zjedla jednu tabletku wermox a o tyzden znova a zdravie sa mi skoro okamzite prinavratilo. Potom som aspon tri mesiace uzivala probiotika, co mi obnovilo crevnu floru. Teraz mam znova krasnu plet a citim sa dobre.

KatkaKat

Ja som mala take iste priznaky, niekedy som az omdlievala od unavy, vecne upchaty nos, a ked som si dala spravit krvne testy, tak dopadli dobre. Ziadny doktor mi nevedel pomoct, az nakoniec jeden zistil, co mi bolo. Mala som mrle neviem ako dlho a to som cistotna a zena po tridsiatke. Vobec sa mi neobjavovali v stolici, boli ukryte niekde v zahybe v creve. Mohla som ich mat aj mesiace a rozbijali mi imunitny system. Tak liecba bola taka, ze som zjedla jednu tabletku wermox a o tyzden znova a zdravie sa mi skoro okamzite prinavratilo. Potom som aspon tri mesiace uzivala probiotika, co mi obnovilo crevnu floru. Teraz mam znova krasnu plet a citim sa dobre.

EV365

Dôvodom tvojich problémov môže byť čokoľvek. Treba nájsť príčinu. Liečiť dôsledky nezistenej príčiny, napríklad antibiotikami, stav dlhodobo zhorší. Aj candida je dôsledok. Treba spraviť testy, zistiť čo ti škodí. Nič o tebe neviem, krištáľovú guľu nemám.

martinmlm

Pohlavné orgány, ucho, vlasy patria pod obličky. Antikoncepciou si tento okruh ovplyvňovala. Chémiou trpela pečeň, a to spolu so zlým trávením sa ti ukazuje na pokožke.

Keita

Este som zabudla, dalsi problem, chronicka rinosinusitida, neustale upchaty nos, opuch sliznice nosa. Neviem z coho, ani lekar ORL na to neprisiel. Alergie nemam, iba intoleranciu kravskeho mlieka. Na vysledky histaminu cakam.