Holenie genitalii

Príspevok v téme: Holenie genitalii
peter87

Ahojte, mozte mi prosim niekto poradit, ci je mozne mat oholeny penis bez toho, aby to vsetko pichalo? Neviem, ci som vadny alebo co, ale po dlhsom case som to vyskusal znova, a neskutocne to picha vsetko. Velmi rad sportujem, ale uz vidim, ze som asi na tyzden vonku, lebo ak by som si teraz isiel zabehat, tak ma to potom zacne tak svrbiet, ze to doskrabem asi do krvy. Holil som v smere rastu chlpkov, ale napriek tomu to fakt picha. Ak to budem robit pravidelne prestane to, alebo proste sa mam zmierit s tym, ze bud oholeny penis a pichanie, alebo neoholeny a mat komfort? Dakujem.

ufonik99

Bud sa s tym zmeris, alebo skus neholit ale strihat na sucho so strojcekom na vysku 0 - 0.5mm.
Ide o to, ze ked sa holis pena, alebo gel Ti "vytiahnu" cast chlbku aj spod koze a ty ich odrezes. Potom, ked zmyjes penu pokozka zakryje vrch odrezaneho chlpku a ten sa tak musi "prerezat" znova von ked rastie. A prave to "prerezavanie" pokozky sposobuje to svrbenie. Casom sa na to da zvyknut a pokozka strati citlivost, ale ak to az tak svrbi, ze sa skriabes do krvi, mozes si tam zaniest infekciu.