Praca v Tescu

Príspevok v téme: Praca v Tescu
ivka333

Je tu niekto kto pracuje v Tescu? Nemam pracu a rozmslam uz aj nad touto pracou.Len sa chcem spytat ci automaticky je pracovnik zaucany aj do pokladne? Ja vyslovene pokladnu nechcem,chcem len vykladat.
Neviem ci si mam dat teda ziadost ale stym ze na pokladnu nechcem ist.Mam na to svoje dovody.Dakujem

ivka333

Mozem sa spytat ale to mi nikto nezaruci ze ma tam nestrcia neskor,od pokladne sa nepohnem a ja nemam rada stres a nervoznych ludi.Radsej mam kludnejsiu pracu ,aj ked som pracovita mam svoje tempo ale ta pokladna mi "nevonia" ,robila som to viem porovnat.

ivka333

Tak asi budem hladať nieco ine ,aj ked viem ze niektore zeny nerobia na pokladni vobec ,mozno len nejak cez znamozsti,neviem.

sihkira

to by si musela byt iba brigadnicka a nezamestnali by ta normalne na pracovny pomer. ked chces byt len v sklade, tak hladaj vyslovene taku pracu.

alicka87

No to si moc vyberať nemôžeš, akože mávajú aj takých brigádnikov čo im len dokladajú ale to len kvôli tomu, že nemajú ešte 18 rokov a plus sú to iba brigadníci inak to nejde

Trolli

Nik sa ťa nebude pýtať, pôjdeš aj do pokladne. Veď tam davaju aj mladých brigádnikov, ktorí sú tam týždeň..