neprestavajuca bolest zubov

Príspevok v téme: neprestavajuca bolest zubov
kaslista

Dobrý večer. Už nejakú dobu sa trápim s bolesťou zubov, ktorej stále nieje jasný pôvod. Bolesť príde a zas odíde, ale vždy sa vráti a vždy je to o niečo intenzívnejšie. Teraz som mal pokoj takmer pol roka a o to intenzívnejšie je to teraz. Som zúfalý, lebo mi nevie nik pomôcť. Na rtg nevidieť nič, žiaden zápal, žiaden skrytý kaz. Zubárka ma už poslal na vyšetrenie dutín, či nieje problém tam. Nie, nieje. Dutiny mám čisté. Spravili mi crp na skrytý zápal, no nič. Tá bolesť je teraz tak intenzívna, že mám akoby vnútornú horúčku (pália ma líca) a hučí mi v uchu. Ale iba v pravom. Bol som aj na orl, no ani oni nič nenašli. Lieky od bolesti zaberú iba na chvíľu a nič neriešia. Po pravde, obetoval som už 4 vrchné zuby, no bolesť sa vždy posunie na ďalší. Na každej strane mi chýbajú po dva. Poslali ma ešte na neurológiu, či to nejde od chrbtice. Niekde na internete som sa dočítal, že bolesť zubov môže súvisieť s tretím stavcom,ale neviem, či je to možné až takto. Či môžem mať z toho až takúto (vnútornú) horúčku. Bolesť je vždy na oboch stranách hore, vždy smerom k stoličkám. Zuby na skus ani poklop nebolia, ale je tam tlak, ako by ich niečo stále tlačilo. Najradšej by som ich vytrhal všetky von, ale o tom žena nechce ani počuť. Neviem si rady.

martinmlm

Každý jeden zub je spojený s konkrétnym orgánom. Tak isto aj stavce chrbtice a klby. Malý príklad ako je to v tele prepojené(možný, nie presný): Ak si pernamentne vystavený stresom, začneš mať problémy s trávením napr. hrub. črevo. s ním je spojený 6-7čka zub a určité stavce chrbtice. Začneš brať lieky proti bolesti, ktoré ti ju utlmia, ale zaťažia ďalší orgán napr. pečeň a s ním sú zase spojené iné zuby a iné stavce, klby a časti tela. A už to ide: vyšetrenia rengeny cetečka tabletky, tabletky, tabletky....rozmýšlaj čo bolo predtým jak ťa zuby začali bolieť. Bral si antibiotiká? Máš stres? Problémy so srdcom? Strava? Rozmýšlaj, napíš čo všetko ťa bolí a potom sa pohneme ďalej.