Divná bolesť hlavy

martinmlm

možnosti:
-meridián močového mechúra.....možno si prechladol od nôh...meridián ide od prstov na nohe, cez zadok, kríže,krk, vrchom hlavy a končí niekde na čele. Ak ťa ešte popri tom bolia kríže, sedací nerv alebo problém so stredným uchom tak by to mohlo byť ono.
-meridián žlčníka...ale to by ťa bolela napr polka hlavy alebo na spánkoch, najvätšia intenzita po polnoci.
-na krku sval-kývač hlavy bolí keď máš problém s trávením.

Cez krk do hlavy ide toho veľa, tak skús ešte si na sebe všímať viac, čo si myslíš že s bolesťou hlavy vôbec nesúvisí.

mach

Úraz som nemal žiaden, krčná ma v poslednej dobe tiež bolieva, mám akoby stuhnutú jednu stranu krku. Ale tá bolesť hlavy je hrozna, tlak na čele. Migrény som nikdy nemaval takže to neviem porovnať.

martinmlm

Pokial vieš vylúčiť, že to nieje z úrazu alebo nachladnutía tak to môže byť meridián niektorého z vnútorných orgánov napr.meridián žlčníka, mechúra, sleziny...Ak máš ešte iný zdravotný problem, tak to môže spolu súvisieť

dandiena

Môže to byť z krčnej chrbtice ale aj z niečoho iného... ak to mávaš pravidelne, treba jednoznačne navštíviť aj lekára...

Danacko

Ja mavam tlak v usiach , aj zalahovanie a v hlve tlak na čele a na spánkoch hlavne.. skus potiesit krcnu chrbticu