Partner nestoji vzdy na mojej strane

Príspevok v téme: Partner nestoji vzdy na mojej strane
Andaluzia

Moj partner vie byt milujuci, citlivy, nezny, stara sa o mna, ale ta druha stranka jeho povahy direktivna, pasivna arogancia a neskutocna tvrdohlavost niekedy... a vie byt taky "dolezity".
Povedala som mu, ze sa mu potrebujem s niecim zdoverit, co je myslim ze normalne medzi partnermi. Ide o to, ze mam taky pocit ze mi jedna kamaratka v niecom zavidi, tak som sa mu s tym zdoverila a vysvetlila ako to vnimam. A namiesto podpory z jeho strany bolo, ze stoji na jej strane. Normalne ma to rozlutostilo, skoro mi slzy vybehli a vtedy ma partner tak agresivnejsie chytil okolo pliec do slovami: prestan, lebo ta preplieskam. Az som sa zlakla, isla som potom domov a po tomto vsetkom mi posielal spravy typu, ze som sebec, hysterka (pri tom som bola kludna). A to som chcela od neho "len" podporu a mozno take ukludnenie. Normalne sa ho az bojim. Mam pocit ze sa mu nemozem v niektorych veciach zdoverit a vacsinou vzdy bude proti mne a nebude tam pochopenie z jeho strany. Aj minule, boli sme na oslave a pred vsetkymi sa postavil na sestrinu stranu, az bratranec nechapal. Aj som mu to vysvetlila, ze sa mi to nepaci a necitim v nom oporu a direktivne mi oznamil, ze on si bude stat za svojim nazorom a nebude pri mne vzdy stat. Ako toto na jednej strane chapem, ale je to take zvlastne ze clovek ktory ma byt vasa opora/podpora, tak je schopny byt proti vam...
Ako ste na tom mily ludia, stoja ti vasi partneri na vasej strane za kazdych okolnosti?

Carie

A to vazne chces byt s chlapom ktory sa k tebe takto sprava? Nielenze ti nie je oporou ale este ti aj nadava a ponizuje ta a to aj pred druhymi? Ja netvrdim ze musi vzdy suhlasit s tvojim nazorom a nemat vlastny ale ak ma iny nazor, da sa to slusne povedat a vysvetlit svoje stanovisko bez toho aby ti nadaval do hysteriek, sebcov a pod. Toto robia ludia ktori sami maju psychicke problemy a komplexy. Porozmyslaj co ti ten vztah vlastne dava a ci si nezasluzis lepsieho.