Myslienky na samovrazdu

Príspevok v téme: Myslienky na samovrazdu
Onegin

Ahojte,

Neviem vobec s kym sa mam o tomto porozpravat, tak sa len tu troska vypisem. Mam v podstate vsetko, pracu, priatelku, rodinu, strechu nad hlavou, znamych (i ked nic z toho nie je idealne, ale taky je zivot), len nemam zdravie. Trpim depresiami. Beriem antidepresiva, zrejme som uz od nich aj zavisly, neviem si predstavit, ze by som ich musel vysadit. Snazim sa sportovat, nech sa nejake tie endorfiny vyplavia. Avsak tie pocity prazdna, zbytocnosti a marnosti su silnejsie. Dost som zacal pit, niekedy dokazem prechlastat cely vikend, potom vsak pride ta poopicna depresia a ja sa len utapam v sebalutosti. Pustam si depresivne pesnicky a myslim na to, ze to tu uz coskoro skoncim, co mi aj celkom pomaha prezit tazke chvile. Moja dusa a mysel to je jeden velky bordel a ja neviem, ako sa dat dokopy...

Hhah

Ahojj, alkohol je silný depresant, takže Ti nič nedáva, naopak, ešte pridáva do zlého, tak s ním prestaň. Obchádzaj ľudí, ktorí by Ťa mohli volať, radšej buď s rodinou doma abo s iným kamošom. Načo sa zaviazovať do ešte horšieho stavu, z ktorého sa nedá ísť von.

Tieto stavy čo máš nie sú dobré, ale fajn že chodíš a že vieš ešte športovať. Byť Tebou, tak sa zdravo stravujem, hýbem, učím sa oddychovať, proste takto plánujem čas, ale sa nepreťažujem, lebo robota je náročná. .. Sú ľudia, čo sú na tom horšie a prisli aj o pol slobody a nedá sa im pre depresiu chodiť. Iba do obchodu a umyť riad a dosť. .. Ty máš toho viac, len s tým narábať. .. Samozrejme nebude to dokonale, no keby si sa naučil vypnú5, by bolo super. MôževTi v tom ponôcť ten psychológ, nájdi. ... Samozrejme, život s Bohom skrze Krista prináša uspokojenie aj napriek takýmto stavom. To by som Ti priala. ..... Inak nebuď v sebalútosti, život nie je len o nás. Tie stavy a naše ego nás o tom presviedčajú, ale nie je to tak.

January

Skus alternativnu medicinu, bylinky, liecitelov, akupunkturu, psychoterapie. Mozno je viac liecitelov ako bol tento kultura.sme.sk
Takisto cinsku medicinu, indicku a skontroluj side effects liekov.

Mindless1

Mám myšlienky na samovraždu, nie je komplikované povedať takúto vetu, ale komplikovanejšie je prísť na to, či sa s týmito myšlienkami aj stotožňuješ alebo je to niečo, čo prichádza akoby z externého zdroja? My sme každý deň ožarovaný kadejakými vlnami, trávení chémiou, "trávení" negatívnymi správami, negativizmom a vyžívaním sa v negativite a tak ďalej. Podvedomie to potom vyhodnotí tak, že by bolo lepšie odísť. Táto doba je o tom, či to vydržíme. Byť "quitter" nie je ťažké.

jeanValjean

Človek si často neváži to čo má,ak budeš takto pokračovať onedlho budeš chcieť a prosiť aby sa to vrátilo.

Tomaas 12345

V podstate máš všetko ale aj napriek tomu sa cítiš zle. Chýba ti v živote nejaký väčší zmysel než len pozemské veci, pozemské veci sú len nestále a dočasné a preto nečudo že v nich nedokážeš nájsť plné štastie. Chýba ti v živote Boh, chýba ti viera vo večný život s Bohom v nebi. Ak uveríš v Boha a vo večný život v nebi s Bohom budeš zažívať euforie radosti a nájdeš svoj stratený zmysel života.

Pozri si svedectvo Percyho Colletta ktorý bol v nebi, verím že ti to posilní vieru v nebo a ked budeš mať posilnenú vieru v nebo budeš štastný.

ahjajjaj

ahoj, tiež by som zavolala psychológovi a objednala si termín vyšetrenia. Zároveň by som oznámila aj psychiatrovi, ako na tom som.

mildo77

odporucal by aby si navstivil psychologa a vsetko mu povedal ako pyses nic nezataj a pomoze ti. ja tiez uvazoval nad samovrazdou ale siel som tam a budem tam chodit. vela zdaru